Skocz do zawartości

Recommended Posts

Filipkowsky    0

Witam,

Niedawno zaczalem swoja przygode z GTAV Online, choc singla przeszedlem juz kilkukrotnie.

Szukam graczy, ktorzy pomoga mi w misjach, wszelakich zadaniach oraz dostarcza dobrej rozrywki. Oczywiscie ze swojej strony rowniez deklaruje pomoc oraz mila, przyjazna i kulturalna atomosfere.

Robie misji, to jakis zart, zawsze czekalo sie dwie godziny, aby znalezc kogos do misji?

Oczywiscie, jesli juz kogos znajdziemy, to gwarancja ukonczenia misji jest wrecz zerowa, bo opuszczanie kolejki jest na porzadku dziennym. Jest to bardzo demotujace, co przeklada sie na checi do gry.

Moj nick jest taki sam w grze jak na forum.

Pozdrawiam,

Filipkowsky

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez look_sierant
      Siema,
      Szukam ekipy na napady i do klubu jak na razie mam wytwornie banknotow i koksu. Dodawajcie na ps, nick ten sam
    • Przez Nerfo91
      Szukam ekipy gram od niedawna mam prawie 20 lv. Posiadam mikrofon i słuchawki oraz mutacje. 
    • Przez Czimi
      Hej, 
      poszukuje 2 graczy do napadu na bank - startujemy o 20.30 dzisiaj
      Mój login : czimpl  
      uprzedzam, że ze znajomym robimy go po raz pierwszy
      mamy headset, więc jest opcja swobodnej komunikacji
    • Przez Zacny_Chlebek
      Witam, poszukuje ogarniętych ludzi do grania napadów.
      Mikrofon obowiązkowo
      PSN: Zacny_Chlebek
    • Przez Bojakciejebne
      Siema. Poszukuję ludzi w miarę ogarniętych na napady, profesjonalistów w strzelaniu aby sobie dawali radę na gruncie. Kierowcy nie potrzeba, to już mi można zostawić  Poziom trudności napadów oczywiście na HARD. Dobra komunikacja obowiązkowa chociaż słuchawki douszne z mikrofonem pod pada wystarczą  Założyłem nową postać, ale spokojnie umiem grać  
      Chcę to załatwić na szybko chociażby 2 napady na dzień jak damy radę. Aktualnie brakuje mi 3 ludzi chętnych zapraszam
      PSN: kubuntu06057