Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam ekipy do zrobienia zadania Geniusz Zbroni1.

Mój wiek to 18lat.

Poziom w grze 98

Możliwość komunikacji w grze jak i przez komunikator TS.

Mój nick na SocialClub: QenTeS.  

P.S. rzadko wchodzę na forum wiec miło byłoby jak byście dodali i napisali wiadomość na SocialClub  :)

1.Geniusz zbrodni - zadanie tylko dla elitarnej ekipy graczy: ukończ w odpowiedniej kolejności i z tą samą ekipą wszystkie napady i przygotowania, lecz bez utraty życia - nagroda 10 000 000$. 12 000 000$.

 

Edytowane przez QenTeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KoStek napisał:

Mogę również dołączyć? 22 lata ts nick z social clubu KoSttek95

Spoko dodaj mnie na sc nick Norbiol. Zainstaluj sobie discord tym się porozumiewamy . Gdy już mnie dodasz podam ci adres serwera do discord. Gramy wieczorami i o różnych porach kisedy komu pasuje. PaniPrezes(nasz rodzynek) przedstawi ci regulamin, zabawa jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Poszukuję ogarniętych osób do wspólnej gry.

Godziny mojej dostępności: 17:00 : 24:00 od poniedziałku do piątku.

Jaki jest dzienny plan działania:

1. Dziennie zadania

2. Uzupełnianie zapasów w wytwórniach: koka, meta i banknoty (wszystko ma upgrady na max)

3. Co 2-3 dni sprzedaż towaru w wytwórniach

4.Export/import aut, tylko tych z wysokiej klasy + jak się poszczęści to kolekcję

5.1-2 napady na Pacyfic Standard na poziomie trudny

6.Uzupełniane dużego magazynu (111 miejsc na towar), zakupy po 3 skrzynie

Moja postać na chwilę obecną (28.02.2017):

131 lvl, umiejętności wymaksowane, klub, dom, magazyn na 111 towarów, magazyn import/export, Curuma, HVY Insurgent Pick-Up, Buzzard, ekipa.

Wymagania:

1. TeamSpeak

2. lvl powyżej 80  50

Profil na SocialClub:

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/adamczarnamamba

 

20170226_150249.jpg

Edytowane przez adamczarnamamba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Okazało się, że wcale nie tak łatwo znaleźć kogoś do gry, stąd post.

Razem z kolegą założyliśmy ekipę AMICITAS. Zapraszamy wszystkich chętnych w "starszym wieku" :-)  ( powyżej 30) do znajomych /ekipy , chcących  pograć wieczorami  na luzie, bez zbędnego ciśnienia. Najbardziej podobają się nam napady ale jesteśmy otwarci. Oczekujemy kultury i przyjaznego nastawienia.  Jesli będzie nas więcej, zawsze łatwiej zebrać skład na jakąś akcję. Korzystamy z TS. Platforma: pecet

https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/amicitas

kontakt najlepiej na maila: adamx25@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema . 

Szukam kilku osób do wspólnej gry w GTA Online na PC . Do robienia napadów i różnych innych odpałów . 


Wymagania:

- Minimum 16 lat

-TS 3 + mikro

-Poczucie humoru obowiązkowe.

Zainteresowani prosze pisać tutaj , dodac mnie na Social Clubie  mr.kvcu .

 

  Nie interesują mnie oferty money lobby ani gra z osobami które posiadają trainera na online . Żadna frajda grania z taką osobą .

Edytowane przez mrkvcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaną.

Cytat

Geniusz zbrodni: najtrudniejsze wyzwanie w całej grze. Okrągłe 10 milionów dolarów otrzyma osoba, która ukończy wszystkie misje przygotowujące do Napadów, a także same Napady, w odpowiedniej kolejność, z tą samą grupą osób i bez straty jednego życia. Postępy resetują się po pierwszym zgodnie dowolnej z postaci w drużynie, bez względu na to, jak daleko jesteśmy. Dla zaawansowanych.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum