Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym mogl prosic to wszyscy chetni na gta dodajcie mnie na steama tak bedzie wygodniej i latwiej sie zlapac :), gdyz wiecie nikt nie bedzie wchodzil co chwile na gta i sprawdzal czy ktos jest a tak mozna sie zlapac normalnie :D

http://steamcommunity.com/profiles/76561198272796239/

Edytowane przez friday13th
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję ludzi do wspólnej gry

-Nie lubię robić napadów szkoda czasu

-Misje 2x to co lubię :) 

-Aktualnie 101 oraz 339 lvl posiadam wszystko co chyba jest możliwe do siania rozpierduchy na mieście xD Hangar/bunkier/biuro/wszelkie produkcje

-Przegrane około 1300h 

-20lat

-Za pozwoleniem mogę dodać [KILKA] Pieniąszków :):);):D 

-Nie gram 24/7,ale często gdy mam więcej czasu spędzam bardzo dużo czasu na online,wiadomo granie samemu się nudzi a w kilku to jednak była by zabawa :D 

......................................................................................................................................................................................................................................

-Szukam ludzi którzy lubią przez większość swojego czasu w online jeździć bez celu oraz drażnić innych graczy :) 

-TeamSpeak

-Najlepiej 18+ no chyba,że jesteś ogarnięty/a to mniej 

-Jeżeli ktoś jest chętny to wysyłać swoje nicki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mam na imię Radosław (w skrócie Radek). Ostatnio zacząłem sobie grać w gta V online i samemu wbiłem ten 26/27 poziom. Myślę, że miło by było pograć ze stałą ekipą, porobić napady, misje, powygłupiać się, pogadać lub nawet pośmiać się.

Osobiście nie widzę bariery wieku. Sam mam 16 lat i nie sądzę aby wiek miał znaczenie we wspólnej zabawie, bo przecież o to chodzi w grach.

W komentarzach osoby zainteresowane niech napiszą swoje nicki, a na pewno je zaproszę do znaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem z ps4 na pc i wróciłem do grania w GTA Online. Szukam ogarniętych ludzi do wspólnej gry , robienia napadów itp itd, posiadam biuro, klub , wytwórnie, hangar i baze. Mam 23 lata i jestem ogarniętym graczem wiec poszukuje osób przyklejonych wiekiem i ogarniętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc szukam osob do wspolnego grania robienia napadow,misji,magazynow itp. Ogolnie do zacnej zabawy :D . Niestety mam zaledwie 15 lat . Nie przeszkadzalo by mi nawewt jak bym gral z 30-latkiem poniewaz wiek nie ma znaczenia. Najlepiej by bylo jak by te osoby nie bylo sztywne ale mialy tez troche takiej powagi oczywiscie zalezy od momentu :D co ja tu moge dodac . Napewno nie bedziecie sie nudzic ze mna bo jest co robic :D 

moj steam:    http://steamcommunity.com/id/WeXeN/

Social club: WeXeNN

Widzimi sie w grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum