Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Weryfikacja prawa włsności gry trwa dłużej niż zwykle. Proszę czekać...


Zochan060

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ten problem posiadam od dość dawna, nie potrafiłem sobie z nim poradzić i w końcu się poddałem, lecz ostatnio GTA V stało się darmowe na Epicu, więc pomysłałem, że mogę sprobówać jeszcze raz instalując GTA V z Epica.

Sytuacja wygląda następująco:
Na początku zrobiłem sobię przerwę w graniu w GTA i w międzyczasie moje konto zostało skradzione. Oczywiście szybko je odzyskałem, lecz niestety po odzyskaniu konta zaczął pojawiać się ten problem. Po odpaleniu GTA, w trakcie ładowania Online wyskakiwało okienko "Aktywacja" z treścią "Weryfikacja prawa własności gry trwa dłużej niż zwykle, proszę czekać...". Okienko znikało po około 2 minutach, Online się dalej ładował, ale w skutku i tak wyskakiwało "Przekroczono czas ładowania" i musiałem wrócić do fabuły. w Fabule natomiast nie szło nic zrobić, nic kliknąć - zostawało mi tylko zamknąć GTA przez menedżer zadań. Po instalacji GTA od Epica problem z fabułą zniknął, ale problem z Online pozostał. Czego nie zrobię to i tak za każdym razem wyskakuje okienko "Aktywacja", a potem muszę wrócić do fabuły. Oczywiście pisałem do supportu i ich zdaniem jest to problem z moim internetem, co jest totalnym bullshitem, bo nawet na gorszym połączeniu niż mam aktualnie potrafiłem normalnie grać z kolegami. Przypominam, że problem z aktywacją pojawił się PO ODZYSKANIU KONTA.

Co próbowałem zrobić:
- Weryfikacja plików gry
- Reinstall gry i launchera
- Wyłączenie wszelkich programów które mogłyby uniemożliwić połączenie (zapora, antyvirus)

received_2475535119219218.png

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Weryfikacja prawa włsności gry trwa dłużej niż zwykle. Proszę czekać...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, Namo napisał:

Masz coś nie tak z tym kompem. Dysk jaki masz?

https://www.hdsentinel.com/storageinfo_details.php?lang=en&model=WDC WD1002FAEX-00Z3A0
Mam dziś zamiar zamontować sobię dysk SSD i przyokazji zrobić reinstall systemu, może to coś pomoże

Edytowane przez Mefuuu
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum