Skocz do zawarto┼Ťci
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Diabelek

[PL] ­čîÁColoradoRP ­čîÁ

Rekomendowany post

Zapraszam serdecznie na serwer ColoradoRP ­čîÁ

Mo┼╝emy zaoferowa─ç:

­čôő| WL- ON┬á

­čîÁ| Do┼Ťwiadczon─ů w tworzeniu projekt├│w RP, wyrozumia┼é─ů i dojrza┼é─ů administracje.
­čîÁ| Wysoki poziom RP, kt├│rego b─Ödzie pilnowa┼éa administracja (wszelki lootRP, grindRP i lowRP b─Öd─ů na naszej Wyspie eliminowany jak najszybciej)
­čîÁ| Przyjemny hud
­čîÁ| Do┼Ťwiadczone s┼éu┼╝by porz─ůdkowe i mechanicy
­čîÁ| Dobrze zoptymalizowany serwer
­čîÁ| Zbalansowan─ů ekonomi─Ö medium

Skryptowo serwer stoi na wysokim poziomie, skrypty s─ů wszystkie, kt├│re s─ů potrzebne do odgrywania RP, nie ma skrypt├│w za┼Ťmiecaj─ůcych Wysp─Ö, je┼╝eli sam chcesz si─Ö przekona─ç to zapraszamy!┬á

­čîÁ| Discord: https://discord.gg/9YwSxy

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  

• Facebook

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez kamilosx777
      Gdy odpalam instalator fivem wyskakuje mi b┼é─ůd pokazany ponizej. Co zrobi─ç by go naprawi─ç ?┬á
      a dodam rowniez ze mialem juz fivem na kompie gta 5 posiadam tylko na komputerze nie mam zakupionego na steam ani rockstar ale normalnie działał fivem poprzez odpalenie steam nagle gdy odpalilem fivem wyskoczylo mi logowanie rockstar nie wiem czemu odinstalowalem fivem i teraz chce pobrac na nowo i nie moge

• Przez kamileq37
      hej, mam takie pytanie.. dzisiaj kupilem pobralem i zainstalowalem GTA V na rockstar game launcher. Odpalilem gierke wszystko pieknie smiga. online tez dziala. pobralem fivem i nie moge go zainstalowac. jak wlaczam fivem ( instalator ) to albo wyskakuje mi error 22 http://i.imgur.com/P4Jm5si.png i nic sie nie dzieje albo jak wybiore juz folder to wyskakuje mi blad o citizengame.dll. 
      PLS HELP!!!
    • Przez opuszek
      Orientuje si─Ö kto┼Ť czy wymagania do grania na serwerach rp s─ů takie same jak wymagania czystego gta ? Chcia┼ébym sobie pogra─ç na jakim┼Ť serwerze, ale nie wiem czy je┼Ťli nie mam najmocniejszego komputera, ale taki kt├│ry pozwala mi gra─ç w czyste gta to warto pobiera─ç wgl fiveM ?
    • Przez LifePro
      Witam. mam takie pytanie jak zg┼éosi─ç serwer fivem tak aby trafi┼é na global blackdoor jak by┼Ťcie mogli podes┼éa─ç link do discorda lub strony tam gdzie mog─Ö zg┼éosi─ç bardzo dzi─Ökuje za uwag─Ö.
    • Przez eluwka
      Siemanko.
      Od wczoraj mam nietypowy problem, mianowicie po odpaleniu FiveM'a, wyskakuje okno do logowania rockstar, a nast─Öpnie po poprawnym zalogowaniu si─Ö, okno znika i nic si─Ö nie dzieje. FiveM si─Ö nie uruchamia, GTA normalnie mog─Ö w┼é─ůczy─ç i gra─ç, sp├│jno┼Ť─ç plik├│w zrobiona, cache usuni─Öte, reinstall FiveM'a r├│wnie┼╝ robiony... Proces├│w FiveM'a w tle ┼╝adnych nie ma, nie mam ju┼╝ pomys┼éu co mo┼╝e by─ç przyczyn─ů, usuwa┼éam Rockstara i instalowa┼éam od nowa, i nadal nic...
      Mo┼╝e kto┼Ť mia┼é podobny problem, lub wie co mo┼╝e by─ç tego przyczyn─ů?
  • Tagi

• Kto przegl─ůda

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.
├Ś
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum