Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam oewien bardzo irytujacy problem oczywiscie uniemożliwiający gre.. A mianowicie GTA online scina mi czasami tak mocno, ze odechciewa sie grac. Dodam tylko ze moj kumpel z ktorym mieszkam ma gorszego i starszego lapka o jakies 5 lat i jemu smiga bez zarzutu. Oczywiscie nie gra roli ustawienie najgorszych detali. I ja ultra i na low jest to samo.. Pomocy ?

I7 7gen. 1150ti, 8 ram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 24.03.2020 o 18:50, Br3nd23 napisał:

Hdd 1gb,skanowalem czysto. Tak stery aktualne. Podczas gry gta wpierdziela prawie 8gb ramu czyli tyle ile mam... Niezaleznie od ustawien czy to ultra czy low

A więc masz odpowiedź 8GB ramu i zapotrzebowanie też równe temu. To ścina bo nie ma już wolnej pamięci. 

Pomocne może być ustawienie zaludnienia w ustawieniach gry na min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Br3nd23 napisał:

Jak zmienie ustawienia na inne niz zaleca nvidia w opytmalizacji, to gra tnie jezczze bardziej. Dziwne to wszystko gdy mi zacina a kumpel z gorszym laptopem pod kazdym wzgledem gra sobie bez problemow zadnych. Ram w razie co zamowilem, zobaczymy

Nie ustawiaj przez nvidia wyłącz to optymalizację 

Nie patrz na to , że kumpel ma gorszy i starszy komputer, że mu idzie normalnie. Może mieć lepsze podzespoły niż ten twój i nadąża za techniką jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Br3nd23 napisał:

Moj widzisz w 1wszym poscie, jego: i5 5gen, grafika m375 radeon i 6gb ramu.. Jak mam na to nie patrzec, jak? ?

Zobacz w procesach, czy coś jest tam włączone, a będzie zbędne i można to wyłączyć tj uruchomiają się wraz z systemem. Pobierz i zainstaluj sobie RevoUnistaller w nim możesz wyłączyć zbędne programy, które ładują się z systemem i pozostając zajmują pamięć. Też można w nim usunąć programy i pozostałości, czyli śmieci. Folder temp wejdź do niego i usuń wszystko co się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum