Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowany post

­čöŞWitam bardzo serdecznie szukasz serwer RolePlay kt├│ry nie jest taki sam jak ka┼╝dy? dobrze trafi┼ée┼Ť teraz mniej wi─Öcej napisz─Ö ci co mo┼╝esz u nas spotka─ç!

­čö╣ADVGamingRP

­čöŞDiscord: https://discord.gg/5VBUJJn

­čö╣IP SERWERA: ┬á┬á┬á51.83.236.87:30130

­čöŞTEAMSPEAK3: 178.217.187.74

­čö╣Kr├│tki opis co mo┼╝ecie spotka─ç u nas!

­čöŞWhitelista jest u nas w┼é─ůczona ze wzgl─Ödu na trolle kt├│re chodz─ů po serwerach aby tylko zniszczy─ç rozrywk─Ö z gry oraz zepsu─ç prace w to w┼éo┼╝on─ů.Zdajemy j─ů na discord kr├│tkimi pytaniami z np z regulaminu aby sprawdzi─ç wiedz─Ö gracza na ten temat, cz─Ö┼Ť─ç jest tylko rozmowna nie ma podania w formie pisemnej.Po zdaniu wszystkich pyta┼ä b┼éyskawicznie dostaniesz rol─Ö dzi─Öki kt├│rej wejdziesz momentalnie na serwer poniewa┼╝ WHITELISTA po┼é─ůczona jest z discordem i weryfikuje ona przy wej┼Ťciu czy masz odpowiedni─ů rol─Ö!

­čö╣Customowe pojazdu NON-ELS dla frakcji, signy pojazd├│w (chodzi o ich malowanie) zosta┼éo zrobione customowo aby ze sob─ů wsp├│┼égra┼éo. Customowe pojazdy s─ů tak┼╝e oczywi┼Ťcie do kupienia w salonie s─ů to pojazdy kt├│re dostarcz─ů wam wiele rado┼Ťci np: Du┼╝a mo┼╝liwo┼Ť─ç tunningu takiego pojazdu, ulepszenia pod wzgl─Ödem technicznym s─ů odczuwalne.

­čöŞUbrania dla EMS zrobione zosta┼éy tak┼╝e autorsko inne s┼éu┼╝by posiadaj─ů tak┼╝─Ö ubrania customowe!

­čö╣Frakcje: Mo┼╝ecie u nas wst─ůpi─ç w szeregi EMS, LSCM, LSPD oraz SHERIFF DEPARTMENT

­čöŞMacie tak┼╝e mo┼╝liwo┼Ť─ç za┼éo┼╝enia w┼éasnej firmy je┼Ťli macie naprawd─Ö fajny pomys┼é kt├│ry wniesie do naszego RP cos ciekawego piszcie podanie a wezmiemy to pod uwag─Ö!

­čö╣Wi─Ökszo┼Ť─ç czasu technicznego po┼Ťwi─Öci┼éem w pe┼éni na optymalizacje aby gracze z gorszym sprz─Ötem mogli bez problemu wczu─ç si─Ö w role!

­čöŞNarkotyk├│w jest u nas 5 rodzaj├│w s─ů one ukryte w miejscach bardzo realistycznych dla danego narkotyku po spr├│bowaniu danego rodzaju mamy tak┼╝e efekt po nim zwi─ůzany przekonasz si─Ö na miejscu!

­čö╣Napady znajdziecie u nas od sklep├│w, bar├│w, jubilera po banki oraz Humane Labs napady na banki charakteryzuj─ů si─Ö cierpliwo┼Ťci─ů poniewa┼╝ nie mo┼╝emy przegrza─ç wiert┼éa, co innego tyczy si─Ö napadu na jacht gdzie po hackowaniu pok┼éadu dolnego idziemy do pokoju w kt├│rym s─ů uzbrojeni przeciwnicy kt├│rzy broni─ů tego miejsca po zlikwidowaniu ich mo┼╝emy przej┼Ť─ç do otworzenia oraz wywiercenia sejfu i zabrania got├│wki z lady!

­čöŞMacie u nas mo┼╝liwo┼Ť─ç posiadania dw├│ch postaci druga jest dla wspieraj─ůcych wyj─ůtkiem jest naprawd─Ö bardzo fajny pomys┼é na drug─ů posta─ç!

­čö╣Absolutny brak P2W

­čöŞNa koniec o administracji mo┼╝ecie zawsze liczy─ç na b┼éyskawiczn─ů pomoc w ka┼╝dej sprawie serwerowej zawsze rozwi─ů┼╝emy tw├│j problem tak szybko jak to si─Ö da!

Organizacje, Mafie, Gangi, Cartele- na kt├│r─ů┼Ť z tych grup przest─Öpczych macie mo┼╝liwo┼Ť─ç z┼éo┼╝enia podania od was zale┼╝y kim si─Ö staniecie w tym MIE┼Ü─ćIE!

Ode mnie to b─Ödzie wszystko mam nadziej─Ö ze spotkamy u nas na serwerze! Powodzenia­čö╣

ADVreklama.jpg

Edytowano przez MarudaHERE_GAFK

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  

• Facebook

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez opuszek
      Orientuje si─Ö kto┼Ť czy wymagania do grania na serwerach rp s─ů takie same jak wymagania czystego gta ? Chcia┼ébym sobie pogra─ç na jakim┼Ť serwerze, ale nie wiem czy je┼Ťli nie mam najmocniejszego komputera, ale taki kt├│ry pozwala mi gra─ç w czyste gta to warto pobiera─ç wgl fiveM ?
    • Przez LifePro
      Witam. mam takie pytanie jak zg┼éosi─ç serwer fivem tak aby trafi┼é na global blackdoor jak by┼Ťcie mogli podes┼éa─ç link do discorda lub strony tam gdzie mog─Ö zg┼éosi─ç bardzo dzi─Ökuje za uwag─Ö.
    • Przez eluwka
      Siemanko.
      Od wczoraj mam nietypowy problem, mianowicie po odpaleniu FiveM'a, wyskakuje okno do logowania rockstar, a nast─Öpnie po poprawnym zalogowaniu si─Ö, okno znika i nic si─Ö nie dzieje. FiveM si─Ö nie uruchamia, GTA normalnie mog─Ö w┼é─ůczy─ç i gra─ç, sp├│jno┼Ť─ç plik├│w zrobiona, cache usuni─Öte, reinstall FiveM'a r├│wnie┼╝ robiony... Proces├│w FiveM'a w tle ┼╝adnych nie ma, nie mam ju┼╝ pomys┼éu co mo┼╝e by─ç przyczyn─ů, usuwa┼éam Rockstara i instalowa┼éam od nowa, i nadal nic...
      Mo┼╝e kto┼Ť mia┼é podobny problem, lub wie co mo┼╝e by─ç tego przyczyn─ů?
    • Przez FadusPlayTV
      a wi─Öc tak jak w temacie szukam ch─Ötnych os├│b do rozgrywki na SilverRP, serwer dopiero si─Ö rozwija i rozpoczynamy informowa─ç ludzi o naszym istnieniu,
      interesuj─ů mnie osoby do┼Ťwiadczone w grze, kt├│re znaj─ů poj─Öcia RP.
      najbardziej interesuje mnie to aby taka osoba odgrywa┼éa moj─ů Siostr─Ö,Brata czy ┼╗on─Ö, (mo┼╝e to by─ç facet graj─ůcy postaci─ů Kobiety, lecz musi nas o tym poinformowa─ç)
      tutaj zostawiam odno┼Ťnik do naszego servera:
      zapraszam serdecznie * wiek nie ma znaczenia licz─ů si─Ö umiej─Ötno┼Ťci.┬á

• Przez BarT3K_gta
      Witam wszystkich!
      Poszukuje servera Roleplay gdzie znajde fajne akcje i┬ádu┼╝o graczy, a nie jest wymagana mutacja. Oczywi┼Ťcie Rp ogarniam, mam doswiadczenie 7/10. Mam 13 lat. Jak pisze nie posiadam mutacji, lecz m├│j g┼éos nie jest tak bardzo piskliwy. Z g├│ry dzi─Ökuje i pozdrawiam.
  • Tagi

• Kto przegl─ůda

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.
├Ś
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum