Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games


Rekomendowane odpowiedzi

Błąd powstaje podczas próby wejścia do gry przez launcher. Nie można połączyc się z serwerami online na pc oraz problem wystepuje po pownej instalacji launchera.Nie pomaga reinstalacja gry oraz launchera napisałem do supporta ale wątpie że odpowiedzą, czy ktoś miał podobny problem i czy zna rozwiazanie?

problem.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 godzin temu, atomowykomar napisał:

Błąd powstaje podczas próby wejścia do gry przez launcher. Nie można połączyc się z serwerami online na pc oraz problem wystepuje po pownej instalacji launchera.Nie pomaga reinstalacja gry oraz launchera napisałem do supporta ale wątpie że odpowiedzą, czy ktoś miał podobny problem i czy zna rozwiazanie?

problem.png

Czy wcześniej było dobrze, czy to jest po tej ostatniej aktualizacji? 

Wejdź w ustawienia launchera i wykonaj weryfikację plików gry i daj znać mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to po aktualizacji i już robiłem zgodność z plikami gta i dalej nic, pisałem z rokstarem wysłali mi klika sposobów np: z wyłączeniem zapory lub dodaniem portów na których działa gta ale nic nie działa jak sprawdzałem na jakieś stronie, że niby mam zamknięte potrzebne porty to dodałem w zaporze i w ruterze efekt taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, atomowykomar napisał:

Tak to po aktualizacji i już robiłem zgodność z plikami gta i dalej nic, pisałem z rokstarem wysłali mi klika sposobów np: z wyłączeniem zapory lub dodaniem portów na których działa gta ale nic nie działa jak sprawdzałem na jakieś stronie, że niby mam zamknięte potrzebne porty to dodałem w zaporze i w ruterze efekt taki sam.

Czy czasami nie blokuje program antywirusowy Tobie zobacz , czy jest aktualny lub wyłącz na ten czas uruchomienia gry 

A jaki masz DirectX 11 spróbuj go też zaktualizować .

Jeszcze  zrób kopię ściągniętej gry GTAV i przenieś tą kopie na inny dysk. Odinstaluj launchera możesz przez ten program Revo Unnistaller Program. Bezpieczne usunięcie wraz z pozostałościami w rejestrze śmieci zaznaczoną tłustym drukiem ścieżkę zaznaczamy i usuwamy.

Następnie w tym samym programie wchodzimy w zakładkę " narzędzia"  i kolejna to " Usuwanie zbędnych plików"  i dajemy skanuj po chwili zobaczymy listę plików do usunięcia , więc usuwamy, a część ich zostanie taka ma być. Uruchomiamy ponownie komputer

Z stron Rockstar ściągamy najnowszą wersję Launchera i instalujemy wskazując mu naszą lokalizację gry, gdyby jej nie widział to trzeba usunąć folder z grą. I w launcher dać zainstaluj grę poczekajmy , aż utworzy się folder i następnie przerywamy proces.  Do tego folderu teraz kopiujemy naszą   kopię gry i sprawdzamy , czy gra się załaduje. Można też przeprowadzić weryfikację plików gry , ale przy wyłączonym programie antywirusowym.

Edytowane przez Recon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum