Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Offline. Nie udało się zalogować do usługi sieciowej.


JacobPL

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jajajakuba napisał:

czy zabawa w jakiegoś vpna pomoże? bo pod stronki rockstara mi nie działały a jak włączyłem vpna to magicznie zaczęły działać 

Przez vpn można zmienić lokalizację tak no jasne, że tak. Twoja gra kupiona jest z jakiegoś allegro chyba , a klucz przypisany na ruskich , a ty być w polszy. Tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

18 godzin temu, jajajakuba napisał:

@Recon Nie kupowałem na allegro. Odebrałem jak było za darmo na epick games i nadal nie mam pojęcia dlaczego po prostu strona social clubu nie działa 

Strona Socjal Club , a dołączałeś na tej stronie rejestrowałeś się masz tam konto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem zrobiłeś wszystko co ci się pojawiło do rozwiązania problemu ? 

A próbowałeś połączyć się z innej przeglądarki np Microsoft Edge ? Chrome ? 

Przywróć domyślne ustawienia przeglądarki usuń historię przeglądania, a też pliki w temp. Wyłącz z dolnego paska programy oraz te, które uruchamiają się wraz z systemem. Z aktualizuj system sprawdź , czy nie masz oczekującej aktualizacji. Z aktualizuj program antywirusowy. 

Nie udzieliłeś odpowiedzi , czy masz konto na Socjal Club. 

Czy np łącząc sie za pomocą telefonu możesz wejść na stronę Socjal Club ? to , że z vpn to już pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jajajakuba napisał:

Przepraszam tak mam konto na social cubie, kiedyś jakieś 3 4 miesiące temu działało wszystko normalnie. 

Zrobiłem wszystko i nadal nic.

Na telefonie używając internetu komórkowego działa.

A próbowałeś połączyć się z innej przeglądarki np Microsoft Edge ? Chrome ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jajajakuba napisał:

Też próbowałem i nic

A więc zrób eksport zakładek z tej przeglądarki na drugi dysk. Usuń za pomocą tego programu tą przeglądarkę " RevoUnistaller" w trybie bezpiecznym usunie całą zawartość łącznie z plikami w rejestrze. Cała zawartość śmieci są wyświetlane tłustym drukiem zaznaczasz i usuń.  Przeładuj komputer. Zobacz teraz za pomocą Microsoft Edge jak jest. Jak będzie dobrze to będziesz wiedział gdzie była przyczyna. 

A może być też po stronie zapory i programu antywirusowego problem zablokowany dostęp. Można go usunąć jak wyżej i zobaczyć jak jest bez niego , a potem zainstalować.

Możesz co prawda zrobić format dysku i zainstalować wszystko od nowa. Daje pewność działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum