Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Offline. Nie udało się zalogować do usługi sieciowej.


JacobPL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Proszę o pomoc.Dzisiaj zainstalowałem GTA5 na Steam i gdy próbowałem je uruchomić to odpalił mi się Social Club tylko że w trybie offline i nie da się go zmienić na tryb online więc nie mogę połączyć się z kontem i uruchomić gry.Dla tych którzy się znają powiem że pokazuję mi błąd #6000.87.Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

obraz.png.38bbfd5c44e9fc4804fe3153abe7f3b0.png

Edytowane przez JacobPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobne tematy

Podobne tematy 2

Przeczytaj i zobacz

Wyżej wstawiłem linki do podobnego jak u Ciebie z małą różnicą, która powinna naprowadzić na właściwe działanie.

Podczas procesu instalacji na steam miałeś okno logowania lub rejestracji na SC, gdyż to jest gra z poza steam. Jest tylko przypisywana do steam do jego biblioteki.

(https://socialclub.rockstargames.com/activate). Jednak GTAV można dodać do swojej biblioteki Steam jako grę spoza Steam.
...
Aby to zrobić:
  1. Otwórz interfejs Steam.
  2. W lewym dolnym rogu kliknij symbol „+”, aby dodać grę.
  3. Wybierz opcję „Dodaj grę spoza Steam”.
  4. Odszukaj odpowiedni plik .exe na dysku bądź na pulpicie.

 

Mam nadzieje , że uda się Tobie rozwiązać problem i daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Offline. Nie udało się zalogować do usługi sieciowej.

Drugi poradnik już testowałem i nic. Pierwszy przed chwilą próbowałem zrobić ale gdy chce zainstalować ten plik co zmieni pliki to wyskakuje mi taka informacja jak w załączniku.Próbowałem też dodać grę spoza Steam tak jak mówiłeś ale też nic.Myślałem jeszcze nad tym żeby odinstalować grę oraz social club i zainstalować na nowo tylko że najpierw Social club a potem grę zacząć pobierać(może wtedy będę mógł się najpierw zalogować) albo też chciałem zmienić VPN tylko nwm czy toby coś dało. 

obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, JacobPL napisał:

Drugi poradnik już testowałem i nic. Pierwszy przed chwilą próbowałem zrobić ale gdy chce zainstalować ten plik co zmieni pliki to wyskakuje mi taka informacja jak w załączniku.Próbowałem też dodać grę spoza Steam tak jak mówiłeś ale też nic.Myślałem jeszcze nad tym żeby odinstalować grę oraz social club i zainstalować na nowo tylko że najpierw Social club a potem grę zacząć pobierać(może wtedy będę mógł się najpierw zalogować) albo też chciałem zmienić VPN tylko nwm czy toby coś dało. 

obraz.png

A brakuje tu ścieżki dostępu do pliku gry.

Zrób se kopię gry i przeżuć na inny dysk tak by nie pobierać całej , a potem wrzucisz jak się utworzy folder gry.

Każda próba jest dobra ja bym tak zrobił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden pomysł. Może muszę odinstalować gta i social club i na nowo zainstalować tylko że w pierwszej kolejności Rockstara. Pisałem przed chwilą na ten temat z kolegą i on mówił żebym zainstalował najpierw Rockstara i spróbował się zalogować bo ja najpierw instalowałem gta na steam a nie rockstara i podobna jakiś tam plików wtedy nie wykrywa, a jak się zainstaluję najpierw rockstara to można się normalnie zalogować i pojawia się wtedy opcja zainstaluj gta przez Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JacobPL napisał:

Mam jeszcze jeden pomysł. Może muszę odinstalować gta i social club i na nowo zainstalować tylko że w pierwszej kolejności Rockstara. Pisałem przed chwilą na ten temat z kolegą i on mówił żebym zainstalował najpierw Rockstara i spróbował się zalogować bo ja najpierw instalowałem gta na steam a nie rockstara i podobna jakiś tam plików wtedy nie wykrywa, a jak się zainstaluję najpierw rockstara to można się normalnie zalogować i pojawia się wtedy opcja zainstaluj gta przez Steam.

Tak to może być pomocne.

Więc odinstaluj 

Ale koniecznie zrób ta kopię gry , by nie ściągać całej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak utworzę kopię zapasową i odinstaluję gta razem z rockstarem i na nowo zainstaluję tylko rockstara to przypadkiem nie będzie mi wykrywało tej kopii jako grę normalną i nie będzie tego samego problemu ?? Jak nie pomoże ta kopia zapasowa to spróbuję całkiem odinstalować wszystko i na nowo zainstalować(to wtedy musi pomóc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, JacobPL napisał:

A jak utworzę kopię zapasową i odinstaluję gta razem z rockstarem i na nowo zainstaluję tylko rockstara to przypadkiem nie będzie mi wykrywało tej kopii jako grę normalną i nie będzie tego samego problemu ?? Jak nie pomoże ta kopia zapasowa to spróbuję całkiem odinstalować wszystko i na nowo zainstalować(to wtedy musi pomóc)

Kopie wrzucasz na inny dysk niż ty masz obecną instalacje. 

Możesz odinstalować całą zawartość tym programem Revo Unistaller ( mogę ci dać szybką instrukcję) wraz z plikami w rejestrze i ponownie uruchomić po wszystkim komputer .

Następnie z strony rockstar pobierz launchera zarejestruj lub zaloguj się jeśli tego nie robiłeś i dalej postępuj jak przy instalacji , albo przez steam lub jak ja ci napisałem dodać do steam plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kopie GTA i odinstalowałem wszystko,zresetowałem kompa.Potem tylko zainstalowałem rockstar z oficjalnej strony Social Club i dalej mam problem z zalogowaniem się.Ja już nwm może mam problem z zaporą internetową lub VPN.Jakoś to musi się dać naprawić przecież.Jak ktoś miał taki problem proszę o kontakt.

obraz.png

Edytowane przez JacobPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JacobPL napisał:

Zrobiłem kopie GTA i odinstalowałem wszystko,zresetowałem kompa.Potem tylko zainstalowałem rockstar z oficjalnej strony Social Club i dalej mam problem z zalogowaniem się.Ja już nwm może mam problem z zaporą internetową lub VPN.Jakoś to musi się dać naprawić przecież.Jak ktoś miał taki problem proszę o kontakt.

obraz.png

Jesteś zarejestrowany na SC i w launcher masz po uruchomieniu widoczny twój profil tak klikasz na profil adres email hasło i poniżej jest zapamiętaj moje dane lub automatyczne logowanie. Masz którąś z tych opcji zaznaczoną ? wtedy po włączeniu steam i powiązaniu masz możliwość uruchomienia gry przez bibliotekę steam są to pliki z rozszerzeniem exe , czyli " Rockstar games launcher 

Ta porada musi zadziałać tylko wczytaj się w nią    https://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/

Teraz patrz co pisze @Cruzzer i za jego przykładem podążaj tu link 

Edytowane przez Recon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JacobPL napisał:

Na SC zarejestrowałem się w przeglądarce a gdy odpalam Rockstar Games launcher to pojawia mi się takie coś i nic nie mogę z tym zrobić obraz.png

Widzę , że jesteś znowu w tym samym miejscu. 

Zobacz i wykonaj z tego linku https://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/ musi zadziałać podążaj za tyn przykładem 

ScreenShot090.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JacobPL napisał:

Robiłem to i też nic.

A na opcjach internetowych znasz się trochę?? Bo ja próbowałem tylko zaporę zmienić ale też nie zadziałało.Mam też taki pomysł żeby przeinstalować system ale wątpię że zadziała.

Jeśli chcesz to wejdz w ustawienia administracyjne routera do routera masz załączoną instrukcję w zależności od routera są to dwa panele. Główny masz bardziej zaawansowany. Z mojego doświadczenia możesz jedynie wejść i przeładować router na 30s więcej nie polecam grzebać.

Czy odinstalowałeś poprzednio gtav tak przez ten program czyszcząc też zawartość po rejestrze. Dopiero po całkowitym wyczyszczeniu i ponownym uruchomieniu można instalować. Załączę ci zrzuty co i jak.

System zostaw w spokoju nie rób reinstalacji zawsze zaczynamy od rozwiązania problemu. W rejestrze zawsze zostają śmieci po odinstalowaniu gry lub programów, ale też nie tylko po nich.

Zrób tak jak poniżej .

Zainstaluj jeśli nie masz Revo Unistaller wersja darmowa wystarczy: Download Revo Unistaller po zainstalowaniu i uruchomieniu jest to wersja pl zobaczysz całą zawartość programów i gier możesz je rozpoznać po ikonach. Rozpoczynamy deinstalację naszego programu lub gry > Klikamy prawym myszki na tą grę w naszym przypadku i mamy odinstaluj rozwija się menu dla nas jest pierwsza z góry odinstaluj klikamy wyświetli się również okno gry , którą usuwamy to zamykamy , gdyż to nasz program to zrobi i dalej zaznaczamy bezpieczny. Po deinstalacji program wyświetli nam listę zaznaczone pogrubionym drukiem pliki , które są do zaznaczenia przez nas , więc zaznaczamy wszystkie i według tego klikamy usuń wszystko co zaznaczone pogrubionym drukiem. Teraz powinno być czysto po naszej grze dla pewności sprawdzamy jeszcze w tym programie co nam zostało po gtav ? czy też został usunięty SC jeśli nie to tak samo jak wyżej usuwamy przez odinstalowanie. Teraz przechodzimy do zakładki z takim kluczem narzędzia wybieramy z lewej strony " usuwanie zbędnych plików" , a u góry dajemy skanuj. Czekamy na przeskanowanie .... po wyświetleniu się listy plików możemy usunąć. Część z nich musi zostać co sam program nam zakomunikuje. Teraz zamykamy wszystkie okna programy i uruchomiamy system ponownie. Dalej postępuj już jak na załączonym poniżej wskazówce instalacji przez Steam .

Przy zakupie gry przez sklep ma to być instalacja gry na steam tu powinieneś dostać od sprzedawcy wskazówki jak się instaluje? Tu masz wskazówkę Instalacja przez Steam oraz przydatna wiedza nie znających Steam > Co i jak w Steam

Mam nadzieję , że pomogłem 

RevoUnistaller 1.png

Revounistaller 2.png

RevoUnistaller 3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już usunąłem wszystkie pliki po gta i social club oraz przeskanowałem tak jak jest na zdjęciach.Teraz muszę gta instalować czy mogę samego rockstara (bo chciałbym zobaczyć czy mi sam rockstar działa bo to mi tylko tak jakby internetu nie wykrywało więc to nie jest raczej wina gry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JacobPL napisał:

Zrobiłem wszystko to co kazałeś i po ponownym zainstalowaniu rockstar games launcher dalej mam ten błąd.

obraz.png

To zrób odrazu instalacje gta w steam bez SC. 

Mam pytanie komputer masz podłączony po kablu, czy WiFi. 

Jeśli po WiFi to spróbuj przez kabel by nie zerwać połączenia 

Edytowane przez Recon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer mam podłączony do routera po kablu.Mam jeszcze jeden pomysł,mianowicie spróbuję podłączyć internet z telefonu i zobaczę czy to coś da.Jak to nic nie podziała to wszystko znowu odinstaluję za pomocą Revo Uninstaller i pobiorę samo gta przez steam.A jeśli nawet to nie podziała i już nie będzie pomysłów to niestety poprostu zwrócę gta na steam.Dzieki wgl że chce Ci się odpisywać mi na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JacobPL napisał:

Komputer mam podłączony do routera po kablu.Mam jeszcze jeden pomysł,mianowicie spróbuję podłączyć internet z telefonu i zobaczę czy to coś da.Jak to nic nie podziała to wszystko znowu odinstaluję za pomocą Revo Uninstaller i pobiorę samo gta przez steam.A jeśli nawet to nie podziała i już nie będzie pomysłów to niestety poprostu zwrócę gta na steam.Dzieki wgl że chce Ci się odpisywać mi na ten temat.

Może będzie dobrze po odinstalowaniu i zainstalowaniu samego gta przez steam. Jestem na bieżąco, więc zawsze pomagam. Jak nie przez tel to na kompie. W miarę możliwości praca nie pozwala na szybkie kontakty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na nowo i dalej to samo czyli to wina albo mojego internetu który jest bardzo dobry(wątpie) albo rockstara.Nie chcę mi się już dłużej z tym męczyć więc postanowiłem zwrócić grę na steam.Gdy już zwrócili mi pieniądze z ciekawości zainstalowałem jeszcze raz Rockstar games launcher i dalej mam ten błąd.Dzięki za chęci w pomocy no ale niestety, wszystkiego nie da się naprawić jak widać.Możesz zamknąć temat.

PS:Życzę miłego dnia i pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JacobPL napisał:

Zainstalowałem na nowo i dalej to samo czyli to wina albo mojego internetu który jest bardzo dobry(wątpie) albo rockstara.Nie chcę mi się już dłużej z tym męczyć więc postanowiłem zwrócić grę na steam.Gdy już zwrócili mi pieniądze z ciekawości zainstalowałem jeszcze raz Rockstar games launcher i dalej mam ten błąd.Dzięki za chęci w pomocy no ale niestety, wszystkiego nie da się naprawić jak widać.Możesz zamknąć temat.

PS:Życzę miłego dnia i pozdrawiam ?

Wielka szkoda i tak bywa. Może gta, ale nie na steam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam identyczny problem,  walcze z tym ponad 1 mc , rockstar rozklada rece... .  Internet na swiatle 40m/bit pod kablu do kompa. Dodam tylko tyle ze poprzednio GTA dzialalo , po zmianie SSD bo poprzedni padl SSD tak sie zrobilo. Nie pomogly wyjatki w firewall , statyczne DNS i IP , reinstalacja gry + SC , usuwanie katalogow itd.. . Jakies pomysly?

Nowy obraz mapy bitowej (2).bmp

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum