Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz, mam problem z Rockstar Games Launcher, mianowicie wczoraj robilem format PC, i zainstalowalem gta z plyty, rozumiem ze na plycie nie ma najnowszysch aktualizacji, wiec spodziewalem sie gdzies z 20/30gb do pobrania, aczkolwiek gdy zainstalowalem ich nowy launcher, chce on pobierac cale gta mimo ze znajduje sie na dysku,

image.png.6fb2742b61b4b15d85d2b04833e08d50.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wchodzisz w ustawienia launchera i wskazujesz ścieżkę , gdzie jest zainstalowana gra.

Jak to nie pomoże to zrób kopię gry tego folderu i przenieś na inny dysk. Teraz usuń folder z grą , gdzie była zainstalowana. Przechodzisz do launchera w ustawieniach dajesz zainstaluj i po pojawieniu się folderu przerywasz proces instalacji. I wklejasz kopię tamtego folderu tu. Następnie dajesz weryfikację plików co umożliwi pobranie całej zawartości gry do 88,8 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Recon napisał:

Wchodzisz w ustawienia launchera i wskazujesz ścieżkę , gdzie jest zainstalowana gra.

Jak to nie pomoże to zrób kopię gry tego folderu i przenieś na inny dysk. Teraz usuń folder z grą , gdzie była zainstalowana. Przechodzisz do launchera w ustawieniach dajesz zainstaluj i po pojawieniu się folderu przerywasz proces instalacji. I wklejasz kopię tamtego folderu tu. Następnie dajesz weryfikację plików co umożliwi pobranie całej zawartości gry do 88,8 GB.

zrobilem to co kazales, jak dac ta weryfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobiłem tak jak kazałeś, skopiowałem folder na inny dysk, usunąłem folder w którym byl zainstalowany, odpaliłem launcher, zacząłem pobierać, gdy pojawił się folder, przerzuciłem grę do tego.noeego folderu, i dalej chce pobierać całość i nie mam.jej na liście w launcherze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nkd napisał:

Tak, zrobiłem tak jak kazałeś, skopiowałem folder na inny dysk, usunąłem folder w którym byl zainstalowany, odpaliłem launcher, zacząłem pobierać, gdy pojawił się folder, przerzuciłem grę do tego.noeego folderu, i dalej chce pobierać całość i nie mam.jej na liście w launcherze

Ale w ustawienia możesz wejść tak , aby zrobić sprawdzić zgodność plików jeśli tak to tak zrób pobierze wtedy te brakujące pliki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się obaj nie zrozumieliśmy, źle sprecyzowałem,

-mam zainstalowane gta, zrobiłem tak jak mówiłeś czyli przeniosłem gta na inny dysk, usunąłem folder w którym było zainstalowane, poprzez launcher dałem zeby sie pobieralo aby stworzył sie ten folder, gdy się stworzył zatrzymałem pobieranie i przeniosłem zawartość folderu który przeniosłem na inny dysk, czyli folder z gta który waży gdzieś z 55GB

-i wchodzę w te ustawienia w launcherze, ale nie mam zakładki z gta tak jak u ciebie, mam tylko te 4 opcje powyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, nkd napisał:

Chyba się obaj nie zrozumieliśmy, źle sprecyzowałem,

-mam zainstalowane gta, zrobiłem tak jak mówiłeś czyli przeniosłem gta na inny dysk, usunąłem folder w którym było zainstalowane, poprzez launcher dałem zeby sie pobieralo aby stworzył sie ten folder, gdy się stworzył zatrzymałem pobieranie i przeniosłem zawartość folderu który przeniosłem na inny dysk, czyli folder z gta który waży gdzieś z 55GB

-i wchodzę w te ustawienia w launcherze, ale nie mam zakładki z gta tak jak u ciebie, mam tylko te 4 opcje powyżej 

Pokaż ten zrzut jak u ciebie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nkd napisał:

image.thumb.png.a5df8db37bb5da4e7ba5444a8deb017d.pngKlikalem juz znajdz i dalej nic

A jesteś zalogowany w launcher ? bo to co masz na zrzucie to jest ustawienie , ale jak jesteś nie zalogowanym. Po zalogowaniu się będziesz miał większe możliwości w ustawieniach.

Jeszcze jedno ile Twój plik ten skopiowany ma GB ? bo co tu widać to nie za wiele jest tego. 

Otwórz folder z grą, gdzie masz zainstalowany i wrzuć zawartość z tamtego co skopiowałeś wcześniej.   

A jak nie to niech ciągnie do końca instalację  

Edytowane przez Recon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nkd napisał:

Nacisnalem wlasciwosci tego folderu, waga : 89,3gb

jestem zalogowany w launcherze

To wrzuć jego zawartość do tego co się zainstalował i wyłącz launcher i uruchom ponownie komputer. Włacz launcher i zaloguj się zobacz , czy teraz można dać weryfikację plików 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Pobieranie całego GTA mimo ze jest zainstalowane
19 godzin temu, nkd napisał:

Tylko ze to jest waga tego folderu ktory juz wrzucilem, cos mi tu nie pasuje bo chce pobrac 88,88gb a folder wazy 89,3?

Faktyczny ma 93,7 GB

Daj mu niech weryfikuje to , że pokazuje 88,88GB nie oznacza, że tyle będzie pobierał bo w trakcie weryfikacji wszystko ulegnie zmianom i dobierze brakującą zawartość tylko. Ale musi sprawdzić całość tak to wygląda.

Edytowane przez Recon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum