Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Nie udało się zalogować do usługi sieciowej Rockstar


Maly8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie udało się zalogować do usługi sieciowej Rockstar
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 godzin temu, Maly8 napisał:

Witam podczas włączania social clubu pojawia się takie coś? Co poradzić reinstal/odpalanie przez admina

92496560_3139570739399493_7394968866553593856_n.png.5be3a87898735a95b754b278728ffc5f.png

Dane logowania są prawidłowe?

Zobacz i wykorzystaj tą poradę z tego forum tematy są podobne i łatwo je odnaleźć w wyszukiwarce forum. 

Piszę drugi post Ponieważ znalazłem szybszy i lepszy sposób by uruchomić Launcher

1: Należy pobrać i zainstalować ten program - https://lockhunter.com/

2: Wyszukać plik Rockstar Games    - Po czym znaleźć plik Social Club, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać ,,What's Locking this Folder?" I kliknąć ,,Delete It" - (Można dodatkowo po tym procesie ręcznie usunąć plik skrótem ,,Shift + Delete" by mieć pewność że na pewno nic nie zostało)

3: Odinstalowujemy Rockstar Luncher i instalujemy go od nowa 

4: Logujemy się w Rockstar Launcher 

5: Gotowe

Uwaga!

Prawdopodobnie po zamknięciu systemu będzie trzeba powtarzać krok 2 - bez odinstalowywania - chodzi o to by usunąć dane logowania z plików -

Nie mówię że trzeba to robić - Po prostu u mnie się tak dzieje więc wole uprzedzić ? 

A i jeszce - Gdy raz zrobicie ten proces nie będzie potrzeby wykonywania kroków gdy wyjdziecie i wejdziecie z Launchera 

Porady forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
14 godzin temu, Ezz napisał:

od ostatniej aktualizacji (cayo perico) wyskakuje mi taki błąd mam gre na epic games proszę o pomoc.

20210121_210532.jpg

Po uruchomieniu klienta Epic w dolnym lewym rogu jest ikonka z trybikiem wejdź tam masz ustawienia i rozwiązywanie problemu sprawdź to.

Aktualizacja gry odbywa się w kliencie Epic. Więc to do nich należy się zgłosić mają swój suport 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum