Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z jedną rzeczą. Otóż po wbiciu na fabułę i założeniu sesji dla znajomych by po prostu sobie pograć z kolegami nagle zniknęły mi wszystkie posiadłości i większość broni (poziom i hajs z banku zostały tak jak były) , czy może być to spowodowane jakimś mod menu , w którym można wybrać co komu usunąć? Na początku myślałem, że to ban jednak nie dostałem żadnego powiadomienia o tym.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po wbiciu na sesję dla znajomych nie miałem żadnych posiadłości , a broni miałem bardzo mało ( bodajże tylko 4 pistolety , wyrzutnie namierzającą, ten minigun laserowy i coś tam jeszcze), mojego kolegę też to spotkało, myślę, że może być to sprawka jakiegos gracza , gdyż atakował mnie i go trochę pozabijałem z moim kolegą, ale mówiłem mu żeby przestał (temu ziomkowi co go zabijałem). A, i zmiana sesji na publiczną nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z GTA online tego typu, że po dostarczeniu zasobów do wytwórni wystąpił błąd z połączeniem z usługami oraz ogólnie z grą która wie wyłączyla,  po ponownym uruchomieniu okazało się że zniknął apartament, siedziba oraz wytwórnia. Czy ktoś może mi poradzić jak to odzyskać?

Edytowane przez Rzeznikmoj
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio grałem sobie z kolegą w GTA. I wbiliśmy sobie na vpn (nordVPN) aby zakręcić kołem i pobawić się w kasynie. Nagle ktoś zaprosił nas (całą sesje) do mieszkania tepło nas i wyrzuciło, zmieniło pogode. Koledze wywaliło GTA a ja zmieniłem sesję. lecz po wbiciu a inną miałem przy sobie tylko hajs. wszystko inne mi znikło i nie miałem klubu, salonu gier, broni itp. Jednynie ubrania mi zostały.

Pisałem już do supporta ale nwm czy mi odpowiedzą szybko. Prosze o pomoc czy da się to jakoś odzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nieruchomości, bronie, samochody itd. zniknęły
47 minut temu, Berlin napisał:

tak jak widzę to nie tylko mi się to "DZIŚ" wydarzyło. Może po prostu rockstar grzebało coś  w serwerach i nam coś poznikało. Jak mówiłem pisałem do supportu zobaczymy co mi odpiszą. Mam nadzieje ze to drobna usterka i ze szybko nam wróci to wszystko

Też mam nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Berlin napisał:

tak jak widzę to nie tylko mi się to "DZIŚ" wydarzyło. Może po prostu rockstar grzebało coś  w serwerach i nam coś poznikało. Jak mówiłem pisałem do supportu zobaczymy co mi odpiszą. Mam nadzieje ze to drobna usterka i ze szybko nam wróci to wszystko

Też mi się tak stało co się dzieje.. Wie ktoś coś, straciłem to samo po czym kupiłem broń za milion i znowu ja straciłem co jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Zniknęły mi nieruchomości, bronie, samochody itd

To problem globany nie spowodowany haxami tylko nierozgarniętością R*.

https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/2269193447682192674/

https://gtaforums.com/topic/952427-pc-gta-online-bug-leaves-people-homeless/

https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/g1czpm/people_are_complaining_about_losing_everything/

Najlepiej nie logować się do GTA Online do czasu aż problem ustąpi i zgłoszenie swojego problemu do R* Support.

Jakiekolwiek zakupy kończą się komunikatem, że dane ekwipunku nie zgadzają się. Udane zakupy kończą się utratą zakupionych przedmiotów po zalogowaniu na nową sesję.

Nie wiadomo czy problem będzie naprawiony dla każdego gracza z automatu czy tylko postępy będą przywrócone tym co skontaktują się ze wsparciem.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Zniknęły nieruchomości, bronie, samochody itd

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum