Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy to normalne że na takim sprzęcie:

MSI GeForce GTX 1050 Ti

AMD FX 6300

8GB RAM

mam w GTA Online na najniższych ustawieniach graficznych 30-50 FPS? Miejscami gra również klatkuje tak bardzo, że nie da się grać (np. 45FPS,1FPS,2FPS,45FPS)

Czy robię coś źle czy to normalne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 19.03.2017 o 20:57, AdryaNN53 napisał:

Miałem podobnie gdy chłodzenie procesora było słabe i procesor się przegrzewał. Zobacz u siebie temparaturę procesora przy włączonym GTA

Przy wyłączonym GTA mam 35-40 stopni Celsjusza, a przy włączonym 40- 50.

Dnia 19.03.2017 o 21:05, AmbasadorNiemiec napisał:

Zwiększ ustawienia graficzne w grze, ja to zrobiłem i zadziałało

Nie, na wysokich nadal 30-50FPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, crepper4454 napisał:

Przy wyłączonym GTA mam 35-40 stopni Celsjusza, a przy włączonym 40- 50.

Nie, na wysokich nadal 30-50FPS

Temperatury jak dla AMD masz odpowiednie.

30-50 FPS na takim sprzęcie to najlepsze co będziesz mieć. Zmniejszenie spadków FPS  może zmienić zmniejszenie opcji z wykorzystaniem procesora. Co do karty graficznej jak na swoją cenę jest dobra to fakt. Aczkolwiek podaj mi jej dokładniejsze specyfikacje lub link do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tsar9 napisał:

Temperatury jak dla AMD masz odpowiednie.

30-50 FPS na takim sprzęcie to najlepsze co będziesz mieć. Zmniejszenie spadków FPS  może zmienić zmniejszenie opcji z wykorzystaniem procesora. Co do karty graficznej jak na swoją cenę jest dobra to fakt. Aczkolwiek podaj mi jej dokładniejsze specyfikacje lub link do niej.

okej to jest:

MSI GeForce GTX1050Ti 4GB GDDR5 OC Dual Fan

coś więcej jest potrzebne i gdzie mogę to znaleźć bo link poszedł jak czyściłem historię przeglądarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pogrzebałem i powiem tak. Kartę widziałem w cenie 718 zł, za to cenę jest o wiele lepszy RX 470 ale nie mam tutaj oceniać tylko pomagać. Karta z taktowaniami najgorzej nie stoi, dobija ją tylko sama polityka Nvidii i Pascal. Zaktualizuj sterowniki do niej, i ustaw w ustawieniach GTA detale textur na wysokie, reszta na średnie i wykorzystaj opcję MSAA dla kart Nvidi czyli MFAA. Z kolei procesor, ogranicz jego funkcję do minimum (Dystans renderowania i liczby NPC) to powinno pomóc. Jeżeli nadal jakość będzie nie zadowalająca możesz zmienić DX 12 na 11 (W 11 GTX radzą sobie lepiej). Ostatecznie co odradzam zmienianie rozdzielczości na mniejszą. Mam nadzieję że coś pomogłem, a przynajmniej w jakimś stopni wpłynie to na twoje wrażenia z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum