Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, nie wiem jak można było kupić 3gb kartę. Nawet morele odradzały pomijając TechLinus. GTA nowe nie jest, optymalizację nawet całkiem dobrą ma, ale 3gb dla Andromedy, BF1, czy GR wildlands już nie starczy a to dopiero początek gier pod DX 12. Pomijając inne parametry kart graficznych i skupiając się tylko na pamięci, to  4-8 GB wystarczą. Niestety Nvidia stawia na tych swoich 3 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A czyli widzę mam do czynienia z młodzikiem z gimnazjum, który myśli że gra w gry to się zna i chce iść na informatyka.Nie będę ci się starać tłumaczyć oczywistości bo i tak nie rozumiesz, więc powiem to w twoim języku z góry przepraszam. 'Masz chujową kartę kurwa, nie wiem kto cię tak wyruchał XDDD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 23:42, Tsar9 napisał:

Dobra, pogrzebałem i powiem tak. Kartę widziałem w cenie 718 zł, za to cenę jest o wiele lepszy RX 470 ale nie mam tutaj oceniać tylko pomagać. Karta z taktowaniami najgorzej nie stoi, dobija ją tylko sama polityka Nvidii i Pascal. Zaktualizuj sterowniki do niej, i ustaw w ustawieniach GTA detale textur na wysokie, reszta na średnie i wykorzystaj opcję MSAA dla kart Nvidi czyli MFAA. Z kolei procesor, ogranicz jego funkcję do minimum (Dystans renderowania i liczby NPC) to powinno pomóc. Jeżeli nadal jakość będzie nie zadowalająca możesz zmienić DX 12 na 11 (W 11 GTX radzą sobie lepiej). Ostatecznie co odradzam zmienianie rozdzielczości na mniejszą. Mam nadzieję że coś pomogłem, a przynajmniej w jakimś stopni wpłynie to na twoje wrażenia z gry.

Sterowniki mam zawsze up-to-date(Geforce Experience), w GTA jest DX12?!, te trzy niebieskie paski o NPCach dałem na zero, gram na średnim wszystkim, MSAA czy tam MFAA wyłączyłem całkiem, rozdzielczość mam 1440:900, na niższej nie da się komfortowo grać. Dzięki tobie dużo rzadziej mam te spadki FPS i ścinki, ale FPS dalej na poziomie 30-50 klatek/s. Dzięki że próbowałeś pomóc. Tak BTW w GTA V jest opcja ustawienia limitu FPS? W niektórych grach limit 60FPS  pomógł podbić klatki o 15-30 (np. Insurgency, Watch Dogs 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum