Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wylogowywanie konta przy starcie gry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od 3 dni mam ten sam problem. Otóż jak widać na miniaturce, za każdym razem gdy próbuję włączyć GTA 5 to wyskakuje mi komunikat: "Wylogowano, ponieważ Twoje konto zostało użyte gdzie indziej". 

Jaka jest tego przyczyna? Już tłumaczę... 

Ostatnio kiedy chciałem wgrać mojego save'a 100% którego już przeszedłem jakiś czas temu, przekopiowałem cały plik "Rockstar Games" do dokumentów, gdzie znajdowały się obydwa zapisy. Zanim pojawił mi się ekran startowy, wyskoczyło mi okienko z social clubem z nazwą inną niż mój nick. Miałem opcję zalogowania się, więc to zrobiłem, lecz cały czas z jakiegoś powodu i tak nie mogłem się zalogować. Po zamknięciu gry, usunąłem wszelką zawartość związaną z social club'em zainstalowanym na moim komputerze (Folder z zapisem gry itp. też usunąłem). Po włączeniu gry od początku, zalogowałem się na swoje konto, ale po chwili wyskoczył mi komunikat który opisałem powyżej. Szukałem na forach od supportu rockstara, ale nic nie znalazłem. Postanowiłem przeinstalować grę. Po zainstalowaniu miała się pobrać aktualizacja, lecz po raz kolejny pojawił się ten sam komunikat.

Nie wiem co robić, więc zgłaszam się tutaj o pomoc!

wylogowanie.png

Edytowane przez Batonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maciek napisał:

czy "nie pożyczyłeś" komuś swojego konta? a to że masz problem z aktualizacją to już jest wina twojego internetu że nie może się przebić na serwery R*

Nigdy nikomu nie pożyczałem swojego konta. A co do aktualizacji, to nawet jak miałem wszystko zaktualizowane to ciągle pojawiał mi się ten sam błąd więc nie jest to wina internetu.

Edytowane przez Batonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciek napisał:

Aha czyli jesteś kretynem, który daje grać jakiemuś ruskowi który może sobie teraz latać na god modzie i zbierać reporty na twoje konto aż w końcu je zbanują. Brawo :D

Dobra, zmieniłem email. I tak jak mówiłem - dalej ten sam problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciek napisał:

Zmiana adresu e-mail uniemożliwi komuś innemu grać na twoim koncie ale przy aktualizacji gry to nie pomoże. Kumasz?????!!!!!

Nie sądzę żeby ktoś włamał się na moje konto. Ja tylko wgrałem sobie save'a do gry, lecz z całym folderem rockstar games, zamiast jednego pliku. Jak wszystkie pliki zaczęły się zamieniać na te starsze to wtedy mogło się coś zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciek napisał:

Dobra radź sobie sam. Ujebałeś sobie coś w głowie i trzymasz się tego jak grubas cipsów.

Myślałem że znajdę tu od kogoś pomoc, ale widocznie wasza administracja nie nadaję się do pomagania innym. Żegnam

PS: Ja przynajmniej mam kulturę, nie to co ty gnojku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię ci jakie są przyczyny a ty debilu o jakimś save mi wyjeżdżasz. Poświęcam ci mój czas za friko a ty masz to w dupie. Administracja pomaga jak tylko potrafi ale takie dałny nieogarniaja co się dzieje.

PS: Podejrzewam że mam więcej lat od ciebie szczylu więc stul ryj i doceń, że tutaj otrzymałeś jakieś wskazówki bo wszędzie indziej cie olali ciepłym moczem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od wczoraj od 20 ten sam problem. Zmieniłem na całkiem inne i hasło i mail i nic to nie dało. Dałem napraw gre też nic nie dało.

Na dole okna Social Club wyskakuje problem z połączeniem z serwerami ale serwery niby ok na stronie Rockstar.

Napisałem na ich stronie zgłoszenie może coś pomogą... Wcześniej nigdy nie było problemu.

Dla pewności dodam że nic się nie zmienia na mojej KARIERZE w Social Club jak się zaloguje przez stronę Social więc wątpie zeby grał na koncie jakiś "Rusek"

Edytowane przez Abdel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum