Skocz do zawartości

Recommended Posts

wirus19    0

Witam, szukam 1-3 osób do wspólnej gry, zależy mi żeby osoby te były dojrzałe i dopiero zaczynały rozgrywkę co by była lepsza zabawa :)

obecnie mam 4-5 lvl, jestem 23 letnim graczem i nie mam problemów z komunikacją przez TS.

Chętnych proszę o kontakt w prywatnej wiadomości,

Mario    1

Witam :)

Ja i znajomy szukamy kogoś do pogrania na ps4. Nie spędzamy zbyt dużo czasu w grze jednak trochę już pograliśmy i jak już jesteśmy to nie ma z kim zgranym zrobić napadów ani misji. Więc gdybyś był zainteresowany to możemy spróbować pograć razem.

Pozdrawiam :)

SirNiczeK    0

@wirus19

Witam, jestem zainteresowany. Mam 6 lvl i 20 lat z TS'em też nie ma problemu. 

Znajdziesz mnie na Steam pod tym samym nickiem. 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez SirNiczeK

W 2-4 graczy się nie bardzo opłaca ;), bo nie zawsze ktoś może grać. Jeśli chcesz, to zapraszam do siebie ;). Aktualnie jest nas koło 15 i codziennie ktoś gra, więc z napadami czy też chociażby z adwersarzami nie będzie problemu ;). Owszem, mamy już 50+ poziomy, ale to tylko na korzyść ;). Zawsze możesz się czegoś dopytać od nas, tak jak i pomożemy w rozwoju firmy ;) :D. Wszyscy mają 18+ lat ;).

Btw. niestety nie korzystamy z TS, wybraliśmy darmowego discorda ;). https://discord.gg/TfPZUEk

Edytowano przez Orszul aka Stasiu

Mario    1

Cześć :)

Zobaczę co i jak z graczami - jeżeli będę szukał do pogrania ekipy to gdyby co zgłoszę się.

A można być w dwóch ekipach? Gdyby tak to poproszę o zaproszenie mam lev 50+ :)

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł