Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Od zainstalowania gry zmagam się z problemem rozpikselowanej i prześwitującej skóry bohaterów. W niektórych cutscenkach jest okej, w innych jest równie zepsuta, co w normalniej rozgrywce. Mowa tu o wszystkich postaciach, również niezależnych. Próbowałem zmieniać ustawienia graficzne, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Nigdzie w internecie nie znalazłem niczego takiego. Chodzi tutaj jedynie o skórę, ubrania i włosy są w porządku. Bardzo burzy to imersję i nie pozwala mi chociażby na stworzenie postaci jakiej bym chciał. W zdjęciach przesyłam jak to wygląda. Byłbym wdzięczny za ewentualne porady i sugestie. 562793604_gtaproblem1.png.e5a69159c4eea0748af52b6c888847dd.png1227117096_gtaproblem2.png.0f9904cbf282d71b050b6c231d2fd013.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Remmiko napisał:

Od zainstalowania gry zmagam się z problemem rozpikselowanej i prześwitującej skóry bohaterów. W niektórych cutscenkach jest okej, w innych jest równie zepsuta, co w normalniej rozgrywce. Mowa tu o wszystkich postaciach, również niezależnych. Próbowałem zmieniać ustawienia graficzne, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Nigdzie w internecie nie znalazłem niczego takiego. Chodzi tutaj jedynie o skórę, ubrania i włosy są w porządku. Bardzo burzy to imersję i nie pozwala mi chociażby na stworzenie postaci jakiej bym chciał. W zdjęciach przesyłam jak to wygląda. Byłbym wdzięczny za ewentualne porady i sugestie. 562793604_gtaproblem1.png.e5a69159c4eea0748af52b6c888847dd.png1227117096_gtaproblem2.png.0f9904cbf282d71b050b6c231d2fd013.png

Karta graficzna szwankuje lub za mało RAMu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Remmiko napisał:

8 gb ramu, więc jeśli masz rację to coś nie gra z kartą graficzną (Gforce gt730)

Co to za maszyna stacjonarny, czy laptop?

Z tym 8GB RAM na najniższych z wyłączeniem w ustawieniach gry zbędnych bajerów, których i tak się nie bierze pod uwagę. Choćby  zaludnienie przechodniów itp. Zobacz wyłączając co nie które detale jak to się zachowuje w grze. Pasek ten zielony z ilością pamięci najlepiej, gdyby był w połowie bo z tego co widzę to karta też cienko ma 2GB.

Więc ustawienia proponuję ci zrobić na średnie lub na niskie w grze. Zbędne procesy systemu też wyłącz, żeby dać pełną wydajność na grę.

Karta ma jakie chłodzenie pasywne, czy aktywne i kto jest jej producentem..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Recon napisał:

Co to za maszyna stacjonarny, czy laptop?

Z tym 8GB RAM na najniższych z wyłączeniem w ustawieniach gry zbędnych bajerów, których i tak się nie bierze pod uwagę. Choćby  zaludnienie przechodniów itp. Zobacz wyłączając co nie które detale jak to się zachowuje w grze. Pasek ten zielony z ilością pamięci najlepiej, gdyby był w połowie bo z tego co widzę to karta też cienko ma 2GB.

Więc ustawienia proponuję ci zrobić na średnie lub na niskie w grze. Zbędne procesy systemu też wyłącz, żeby dać pełną wydajność na grę.

Karta ma jakie chłodzenie pasywne, czy aktywne i kto jest jej producentem..?

Komputer stacjonarny.
Detale jak zaludnienie bądź dodatkowe opcje graficzne są na minimum bądź wyłączone i tutaj kombinowałem w różne strony, ale nic nie skutkowało poprawą. Pasek pamięci jest w połowie, a procesy systemu ograniczam do minimum.
Teraz nie wiem czy nie palnę gafy bo informatyk ze mnie żaden, ale karta to bodajże Nvidia (jeśli to nie producent to Gigabyte - ale nie wiem czy o to chodzi). Z chłodzeniem niestety nie mam pojęcia co i jak. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Remmiko napisał:

Komputer stacjonarny.
Detale jak zaludnienie bądź dodatkowe opcje graficzne są na minimum bądź wyłączone i tutaj kombinowałem w różne strony, ale nic nie skutkowało poprawą. Pasek pamięci jest w połowie, a procesy systemu ograniczam do minimum.
Teraz nie wiem czy nie palnę gafy bo informatyk ze mnie żaden, ale karta to bodajże Nvidia (jeśli to nie producent to Gigabyte - ale nie wiem czy o to chodzi). Z chłodzeniem niestety nie mam pojęcia co i jak. ?

A więc tak zmniejsz rozdzielczość ekranu w grze i zobacz jak to wygląda podczas gry lub ustawień

Następnie przejdź do panelu sterowania systemu i kliknij na opcje zasilania tam będziesz miał plany zasilań zrównoważony , oszczędzanie energii i wysoka wydajność. Zobacz jaki masz zaznaczony. W każdym z nich możesz modyfikować pod siebie ustawienia następnie zapisujesz je. Też to powinno dać ci możliwość sterowania procesami. 

Jeśli takie zabiegi nie pomagają to można dołożyć dodatkowe chłodzenie w obudowie , aby było bardziej przewiewne.

Czy procesor ma standardowe chłodzenie , czy założono dodatkowe chłodzenie inne niż producent procesora.

Możesz pobrać ten program link poniżej i zainstalować ułatwia przyspieszenie komputera w grach poprzez wyłączenie zbędnych procesów bajerów. 

link

Mam nadzieję, że pomogłem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Remmiko napisał:

Niestety problem pozostaje nierozwiązany. Nie będę nic grzebał w maszynie bo kompletnie się na tym nie znam. Jakoś przeżyje te graficzne niedogodności. W każdym razie, dzięki za próbę pomocy w rozwiązaniu problemu podczas, gdy Rockstar mnie opluło. :v

Zainstalowałeś chociaż ten program? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum