Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacząłem grać niedawno. Kupiłem klub motocyklowy, wiec z automatu zostałem prezydentem, mianowałem swojego znajomego z Ekipy na v-ce prezydenta. Problem polega na tym ze zs każdym razem jak opuszczę grę, klub tek jakby się rozwiązuje. Gdy wchodzę na nowo muszę znów mianować siebie prezydentem a potem znów znajomego dodawać do klubu. To jakiś błąd GTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, krystiansm napisał:

Witam, zacząłem grać niedawno. Kupiłem klub motocyklowy, wiec z automatu zostałem prezydentem, mianowałem swojego znajomego z Ekipy na v-ce prezydenta. Problem polega na tym ze zs każdym razem jak opuszczę grę, klub tek jakby się rozwiązuje. Gdy wchodzę na nowo muszę znów mianować siebie prezydentem a potem znów znajomego dodawać do klubu. To jakiś błąd GTA?

To nie błąd tak to ma wyglądać. Błąd to jest wtedy jak ponownie się uruchomi gre , a ty nadal jesteś prezydentem. Gdy dojdzie to ataku na wytwórnie szybko zmienisz zdanie.

Nie jesteś z automatu prezydentem tylko po kliknięciu na M masz wybór zarejestruj się w klubie motocyklowym i tak samo go rozwiązujesz. Tak trzeba zaprosić znajomego do organizacji.

Dobra rada jeśli nie musisz to nie przebywaj jako prezydent klubu w nieskończoność. Tylko , gdy uzupełniasz zasoby do wytwórni lub , gdy sprzedajesz. Po tym rozwiązujesz organizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem nowy, mam podobny problem, po każdym wyjściu z gry traciłem status prezydenta. Ponowne pójście do klubu i wejście na laptopa zawsze mianowało mnie prezydentem. Dzisiaj postanowiłem zrobić to samo (wejść na laptopa w klubie), ale wyświetla mi info że nie mam dostępu do komputera.

Jak mianować się ponownie prezydentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, watus1992r napisał:

Też jestem nowy, mam podobny problem, po każdym wyjściu z gry traciłem status prezydenta. Ponowne pójście do klubu i wejście na laptopa zawsze mianowało mnie prezydentem. Dzisiaj postanowiłem zrobić to samo (wejść na laptopa w klubie), ale wyświetla mi info że nie mam dostępu do komputera.

Jak mianować się ponownie prezydentem?

Pod M są funkcje Securoserv oraz prezydent klubu motocyklowego klikasz w i zatwierdzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum