Skocz do zawartości

Recommended Posts

Havkarr    0

Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje?

Z góry dziękuję ;)

RoleeQ    5

Nie, potem dostajesz perma, no chyba że będziesz miał farta i jakimś cudem rockstar zdejmie ci tego perma

Havkarr    0
6 godzin temu, RoleeQ napisał:

Nie, potem dostajesz perma, no chyba że będziesz miał farta i jakimś cudem rockstar zdejmie ci tego perma

Dzięki a do ilu tak na oko pieniędzy można wpłacić na konto w banku żeby nie dostać bana? 250 tyś? 500 tyś? 1 mln? 2 mln? ;)

RoleeQ    5

Nie wiem, wiem że Tr0ll_WojtaS mówił na odcinku u DEVLive że w banku ma 20mln (Tr0ll_WojtaS to jeden z moderatorów , testerów w rockstar co takiego)

Edytowano przez RoleeQ

Namo    1465
17 minut temu, Havkarr napisał:

ilu tak na oko pieniędzy można wpłacić na konto w banku

Żadnej, anty-cheat R* jest upośledzony, nawet legalny hajs wpłacony do banku niesie wysokie ryzyko bana. Strach jest auto swoje z garażu sprzedać bo hajs leci do banku, ja dostałem w listopadzie bana za taką operację.

Mi na szczęście nie przytrafił się ban za wpłacanie pieniędzy do banku.

Pamiętam, za czasów kiedy GTA V dopiero wyszło na rynek i grało się w to na PS3/X360, były w grudniu ataki hackerskie. Dostałem od jednego typola aż 500 milionów. A całą kasę wpłaciłem do banku. Skończyło się dla mnie tym, że zmniejszyli mi pieniądze do 100 tysięcy dolców. Ale zgadzam się z Namo, ich ant-cheat to totalne g*wno.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł