Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 minuty temu, MajkelekM1234 napisał:

a wiec odpalam gta 5 i mam internet i mi pisze caly czas offline bo zmienialem siec na swiatlowód na starej sieci mi wszystko dzialalo 

takie coos mi wyskakuje jak wchodze na stroine rockstar

image.thumb.png.1efba6fbafbc9b19fe57d0488a0346ee.png.69c6e2e7027570fb6ead9d62f3661ccf.png

image.thumb.png.1efba6fbafbc9b19fe57d0488a0346ee.png

Rozumiem, że tylko z tą witryną masz problem, czy z innymi też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MajkelekM1234 napisał:

moze inaczej to ujme moze ci to pomoze mi pomóc poprostu na starym mi sie gra uruchamia i pobiera a na nowym necie nie tak jak by anty wirus czy cos nie zwyryfikowal neta albo nie wiem

Ok chyba się rozumiemy.

Przy zmianie neta technik robił zdalnie przyłączenie , czy fizycznie u Ciebie. Możliwe , że coś pominął w ustawieniach lub może to faktycznie blokuje antywirus.

Możesz wpierw wyłączyć na 30 s router i modem zrobimy restart tych urządzeń i zobacz jak to się odświeżyło. 

Jak to nie pomaga to wyłącz antywirusa i zobacz , czy możesz się połączyć. Możliwe , że trzeba wejść do ustawień antywirusa i dać priorytet wysoki dla tej przeglądarki. Albo zapora blokuje.

Czy z inną przeglądarką też są problemy zobacz to na przykład z Google .

Zobacz i daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetowalem ruter sprawdzilem na przeglondarce hrome i google offnalem anty wirusa i dalej nic ja juz nie wiem co moze byc w anty wirusie nic nie mam do zakceptowania sieci chyba ze dodasz mnie na discord i zobaczysz MajkelekM1234#0286

Edytowane przez MajkelekM1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum