Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli umieściłem ten wątek w złym dziale, z góry sorki. Więc do rzeczy.

Jak pewnie każdy z Was wie Rockstar ostatnio umożliwił nam pobranie GTA V całkowicie za darmo na Epic Games. Ja oczywiście jak typowy Polak skorzystałem z takiej okazji. Jednak mam bardzo wolny internet i gra ściągałaby mi się wieki i moje pytanie brzmi: Czy jakby mój znajomy dał mi skopiowane swoje pliki GTA na dysku zewnętrznym lub czymś innym to czy gra działałaby poprawnie?

Z góry dzieki

~WPR

Edytowane przez WPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, WPR napisał:

Witajcie!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli umieściłem ten wątek w złym dziale, z góry sorki. Więc do rzeczy.

Jak pewnie każdy z Was wie Rockstar ostatnio umożliwił nam pobranie GTA V całkowicie za darmo na Epic Games. Ja oczywiście jak typowy Polak skorzystałem z takiej okazji. Jednak mam bardzo wolny internet i gra ściągałaby mi się wieki i moje pytanie brzmi: Czy jakby mój znajomy dał mi skopiowane swoje pliki GTA na dysku zewnętrznym lub czymś innym to czy gra działałaby poprawnie?

Z góry dzieki

~WPR

Tak powiedzmy , że powinna zadziałać. 

Epic Games i Rockstar mają podobne pliki wykonywalne. Różnią się chyba dwoma plikami wykonywalnymi.

Ale i tak musisz rozpocząć wstępną instalację chociaż do 10% , aby utworzyły się foldery i pliki cache. Zatrzymujesz proces instalacji.

Z tego dysku zew. kopiujesz jej zawartość do tego utworzonego folderu i tam wklejasz.

Wznawiasz proces instalacji i czekasz na jej zakończenie. Teraz launcher Rockstar zweryfikuje te pliki i jeśli będzie taka potrzeba uzupełni te brakujące. Po wszystkim przeładuj komputer.

Zaloguj się teraz do Epic Games i uruchom grę. Lub z ikonki na pulpicie automatycznie wczyta to i to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum