Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Klucze Steam za niską cenę! sms / psc


Konta steam

Rekomendowane odpowiedzi

 

5pcuNOj.png

GCmcNFv.png
 
Witam serdecznie jestem Artur mam 25 lata pochodzę z okolic Warszawy. Skończyłem studia marketingowe, a od pewno czasu postanowiłem zająć się sprzedażą kluczy do gier. Większość ludzi kupuje klucze do gier po dwa, a nawet trzy razy droższej cenie. Nawiązałem kontakty z firmami które kończyły działalność właśnie w tym kierunku i zakupiłem, owe klucze za krocie.
 
Aktualnie będę sprzedać kluczę po niżej cenie niż powinienem, ponieważ chciałbym pokazać że nie jest to żadne "scam", ale również zadbać o swoją reklamę. Za jakiś czas planuje otworzyć stronę internetową na której wszystko będzie przebiegało automatycznie.
 
Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty, pozdrawiam serdecznie.
 
WNsHjmm.png
 
Aktualnie posiadam, ponad 15 gier z bardzo dużej ilości kluczy, m.in:
 
Counter-Strike 1.6, Counter-Strike:Global Offensive, Arma II, Euro Truck Simulator 2, Mafia II, Empyrion:Galactic Survival, Mirror's Edge, Crysis II oraz kilka innych.
 
M18W6U3.png
 
Counter-Strike 1.6 = 11,07zł SMS / 10zł PSC
 
Counter-Strike:Global Offensive = 30,75zł SMS / 20zł PSC
 
Euro Truck Simulator 2 = 11,07zł SMS / 10zł PSC
 
Mafia II = 11,07zł SMS / 10zł PSC
 
Empyrion:Galactic Survival = 30,75zł SMS / 20zł PSC
 
Mirror's Edge = 30,75zł SMS / 20zł PSC
 
Crysis II = 30,75zł SMS / 20zł PSC
 
5Mp2nDy.png
 
Możliwość otrzymania klucze za zrobienie reklam mojej oferty na różnych stronach o tematyce gier, najlepiej fora; CS 1.6, CS:GO.
 
Klucze za:11,07zł SMS / 10zł PSC
 
20 reklam mojej oferty!
 
Klucze za: 30,75zł SMS / 20zł PSC
 
40 reklam mojej oferty!
 
Reklamy muszą być robione na stronach z płatną domeną, zakaz robieniem botem! Więcej informacji otrzymacie po rozmowie ze mną na komunikatorze GG.
 
MCFk2DW.png
 
GG - 59307644
 
Telefon - 731-671-944
 
Email - zarzadkluczesteam@o2.pl
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum