Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Klub Nocny - Technicy nie zbierają towaru


Arek1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od kilku dni nie mogę sobie poradzić ze zbieraniem towaru w Klubie Nocnym. Na początku jak zakupiłem Klub to wszystko działało, a po sprzedaży dóbr nie zbiera się nic.

Na chwile obecną zbieram matryce i odlewy oraz sprzęt sportowy, jak zebrałem paski do końca i sprzedałem zgromadzone dobra to przestało się zbierać 

Próbowałem zarówno na pustych jak i pełnych, wstrzymywałem produkcje i wznawiałem, odnawiałem zasoby, zmieniałem techników, nic nie pomaga...

Mógł by ktoś mi coś doradzić jak to naprawić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dnia 21.06.2020 o 18:56, Arek1972 napisał:

tak w wytwórniach ale na tę chwilę wszystkie towary sprzedałem i są puste. Wczoraj zamknąłem działalność sprzedałem towary i dzisiaj rano wznowiłem produkcję bez zasobów i też nie zbierają nic 

zarządzanie magazynem 001.PNG

zarządzanie magazynem 002.PNG

i tak ten łączny zapas się utrzymuje od 3 dni ?

Ile czasu spędzasz w grze np dziennie 

zamień techników  i pokaż zrzut z sprzedaj dobra jak możesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziennie około 5-8 godz Weekendy prawie całe ale spać też trzeba ?
Po wielu próbach ruszyło i przyznam się że nie wiem jak to zrobiłem.
Jestem na etapie prób i błędów, ale na teraz wydaje mi się że ten komputer w klubie coś fiksuje i jak schodzę na poziom B1 i tam korzystam z komputera to się to naprawia.Często mi się zdarza że po sprzedaży wszystkich dóbr coś się nie zbiera, więc mykam na dół  na B1 zwalniam wszystkich, przydzielam w inne miejsca i ide ich odwiedzić, sprawdzić co robią. Jeden siedzi przy kompie a inni gdzieś się plączą obiboki jedne ?. Po tych czynnościach zaczynają zbierać. Jak to zrobię na kompie w klubie tym na górze to nie chcą ruszyć 
Testuje dalej, jak coś wyczaję nowego to dam znać 
Pozdrowionka 

Edytowane przez Arek1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum