Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Błąd w sterowaniu


TheBony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam spory problem ,mianowicie normalne sterowanie postacią jest znacznie utrudnione. Postać samoczynnie idzie do przodu jakbym miał cały czas wciśnięty przycisk "W". Tak samo jest jadąc pojazdami, gdy ruszam i po chwili chcę zwolnić auto samo dodaje gazu i tak przez kilka /kilkanaście sekund. Z lataniem helikopterem  mam główny problem z tym że  rzadko kiedy mogę wylądować. Po prostu po wciśnięciu przycisku "S" maszyna nie chce się zacząć obniżać ,czasem po chwili może się to udać ale głównie to tracę cierpliwość i po prostu wyskakuję z helikoptera. Próbowałem zmieniać coś w ustawieniach gry , przywracać ustawienia domyślne czy też odinstalowywać grę i nic z tego. Problem pojawia się zarówno w GTA singleplayer jak i online. Grę pobrałem niedawno przez epic games podczas promocji. Ktoś wie może o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 godzin temu, TheBony napisał:

Witam mam spory problem ,mianowicie normalne sterowanie postacią jest znacznie utrudnione. Postać samoczynnie idzie do przodu jakbym miał cały czas wciśnięty przycisk "W". Tak samo jest jadąc pojazdami, gdy ruszam i po chwili chcę zwolnić auto samo dodaje gazu i tak przez kilka /kilkanaście sekund. Z lataniem helikopterem  mam główny problem z tym że  rzadko kiedy mogę wylądować. Po prostu po wciśnięciu przycisku "S" maszyna nie chce się zacząć obniżać ,czasem po chwili może się to udać ale głównie to tracę cierpliwość i po prostu wyskakuję z helikoptera. Próbowałem zmieniać coś w ustawieniach gry , przywracać ustawienia domyślne czy też odinstalowywać grę i nic z tego. Problem pojawia się zarówno w GTA singleplayer jak i online. Grę pobrałem niedawno przez epic games podczas promocji. Ktoś wie może o co chodzi? 

Zrób weryfikację plików gry w launcher. Podmień klawiaturę na inną i zobacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2020 o 12:17, TheBony napisał:

Zrobiłem weryfikację ale problem nie ustąpił. Klawiaturę średnio mam jak podmienić bo gta mam na laptopie.

A laptop to przypisz inny klawisz z klawiatury do obniżania  wejdź w ustawienia gry i odnajdź klawisz odpowiadający tej czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2020 o 12:17, TheBony napisał:

Zrobiłem weryfikację ale problem nie ustąpił. Klawiaturę średnio mam jak podmienić bo gta mam na laptopie.

W jaki sposób zrobiłeś weryfikacje w launcherze sociala,skoro mając grę z epic niema możliwości zrobienia weryfikacji plików z launchera rockstara, no chyba ze chodzi o weryfikacje na Epic.

Mianowicie mam ten sam problem aczkolwiek problem zaczął się od aktualizacji epic po czym dalej błąd powiększył się o następne klawisze w trakcie sparowania kontrolera Xbox one z PC. Podmienienie klawiszowe jie wchodzi w grę...

zauwazylem natomiast ze chodzi tu bardziej o ustawienia klawiatury w windowsie ponieważ po naciśnięciu 3 klawiszy załóżmy W A S i SHIFT, problem nagle się pojawia anulować go możesz naciskając któryś z tych klawiszy ale co z tego skoro błąd za wraca. Klawisze trwałe klawisze funkcji zmienianie na nic...dodam na koniec ze granie kontrolerem nie robi większych komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kiedy gram w gta V

to czasami klawisze odmawiają posłuszeństwa czyli:

jak klikam "w" to zamiast iść do przodu wyskakuje mi okno o piórze windows

jak klikam "s" to komputer postanawia zminimalizować wszystkie okna

i tak dalej...

Ktoś wie czemu klawisze czasem dostają pier***ca przez GTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników online

  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum