Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Jordans menu/menyoo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak. Nic nie jest niewykrywalne. Tu płaci się za sposób. Jeden sposób wykorzystania luki zostanie załatany to szukają innego. Osobiście mam konto zmodowane przez darmowe haxy. Tak, darmowe. Jedne z nielicznych co są na bieżąco aktualizowane. 2 tygodnie temu modowałem 2 nowe konta. Obydwa po 1 lvl i z 1h online. Podowanie polegało na zwiększeniu lvl z 1 na 120, danie po 900mld do banku, max staty i wszystko odblokowane. Obydwa konta do tej pory działają bez problemu. Moje prywatne 3 konto też było modowane z 2 miechy temu. Również działało. Tak. Działało. A dlaczego działało? Bo brakowało mi hajsu i użyłem 90mil stealth akurat dzień po tym jak to załatali. Po praktycznie równo 24h był ban. Na tamtych 2 kontach użyłem 15mil stealth które na dzień dzisiejszy jest niewykrywalne. Cały czas mowa o darmowych haxach. Tydzień temu kupiłem haxa za 10$ i konto za 3$ na testy. I też dobrze sobie radzi. A wręcz nawet mnie zaskoczyło. Wszystko pod jeden klik. Elegancko zmodowało konto. Po 5 dniach jak nie było bana to zacząłem zagłębiać się w jego funkcje. Używałem praktycznie wszystkiego prócz doczepiania obiektów do graczy (resp worków z hajsem, stawianie obiektów, respo pojazdów, modyfikacje pojazdów, modyfikacje broni, teleportacja wszystkich, edycja wszystkich etc...). Historia nauczyła mnie, że jest to wykrywalne. :P Minęły od tego 2 dni konto nadal śmiga. Ale oczywiście wszystko wykonywane ze wszelką starannością by nikt nie poznał, że to ja (ukryta postać, nick, wykrywanie czy ktoś mnie zreportował etc...). W opcjach szczegółowych (w cheacie) widzę, że oznaczyli jako "high earner" a jako "cheater" nie. Jak w przeciągu tygodnia nie będzie bana to napiszę ticket do R* z jakimś błahym problemem. np. ustawię sobie 1 poziom i będę chciał odzyskać konto posiadając miliony na koncie. :) Zobaczymy. Kumplowi ukradli konto. Z kilku mln zrobiło się kilka mld. Oddali mu konto, gotówki nie edytowali i teraz lata z modowanym kontem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć, że tylko cierpliwi zostaną wynagrodzeni i dobrze doinformowani. Na pewno nie może to polegać na tym, że widzisz temat w necie dotyczący danego haxa i już go używasz. Wczoraj była aktualizacja anty-cheata w GTAO. Dodali wykrywanie niemożliwych akcji w krótkim czasie. (Z dupy nagle 120lv z 30, duża ilość gotówki, stealch monet, odblokowywanie stat etc...) Wszelkie aktualizacje trzeba na bieżąco śledzić i wykorzystywać w najsłabszym do wykrycia momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum