Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś powiesz zanim zgłosisz ? bo ja ci pomagam z postacią i tam jeszcze ciastek był jakoś nic nie mówiłeś tylko mi motor niszczyłeś i auto
Edit:mimo ostrzeżeń xDDDD coś cicho te ostrzeżenia były a może ultra dźwiękami to mówiłeś xD

Edytowane przez Vinylv2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vinylv2 napisał:

Może coś powiesz zanim zgłosisz ? bo ja ci pomagam z postacią i tam jeszcze ciastek był jakoś nic nie mówiłeś tylko mi motor niszczyłeś i auto

sam chciałeś żeby ci auto zniszczyć ale cię nie zabijałem pomyśl trochę ! ty mnie zabiłeś 3 razy a mówiłem ogarnij się to nie a czy jak uderzyłem ci w samochód maczetą to powód aby zabijać ??? moim zdaniem nie więc pomyśl wiele osób na ciebie narzeka nie tylko ja wiec daruj sobie na zdjęciu jasno widać zabiłeś mnie 3 razy bez żadnego powodu a ja nikogo nie zabijam ponieważ regulamin tego zabrania a ja go przestrzegam !

Edytowane przez GamerLive

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vinylv2 napisał:

Czekam na nagranie jak mnie ostrzegasz 

Nagrania nie mam bo nie nagrywałem idioto po chuj mam to nagrywać ??? pomyśl ! A co do zdj to jasno mówi zabijałeś mnie 3 razy a mówiłem ci żebyś się ogarnoł a nie mnie zabijał a co do auta powtarzam po raz ostatni sam chciałeś żebym ci je rozjebał czego ty kurwa nie rozumiesz wiele ludzi wkurwiasz i myślisz że jesteś śmieszny ale tak nie jest !

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vinylv2 napisał:

Nagrywać poto aby mieć dowody ? A co do zdjęcia no to nie powiem kto mnie 1 zabił... i nadal mówie nie ostrzegałeś 

człowieku kurwa zrobiłem to raz! ale po to aby było po równo zabiłeś ty mnie a ja ciebie raz a ty pomimo tego zabiłeś jeszcze 2 razy więc się ogarnij człowieku nie mam zamiaru więcej z tobą rozmawiać to co się z tobą stanie zadecyduje Namo nie ja ale ja tylko informuję że złamałeś regulamin a ty się zachowujesz jak kiedyś ten pojebany NickusPL jesteś dosłownie taki sam więc się ogarnij więcej powtarzam nie odpisuję na twoje komentarze co się stanie z tobą zadecyduje Namo nie ja !

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vinylv2 napisał:

To ty się ogarnij niepotrzebnie drame na forach robisz 

zgłosiłem cię dlatego że mnie zabijasz więc się ogarnij ty nie ja ja cie nie zabijałem kurwa nie rozumiesz to idź do lekarza decyzja o banie dla ciebie należy do namo ja więcej nie odpisze na twoje durne wytłumaczenie które nie jest prawdą 

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zauważyłem, że kilka osób regularnie korzysta z naszego TSa, pomimo, że nie są w Tostach. Niektórzy przy tym wybitnie uprzykrzają grę. Np. taki Tananos non stop lata za mną i próbuje mnie odstrzelić. Do tego wysyła poke z przezwiskami. (link poniżej)

Nie widzę powodu, aby takim ludziom pozwalać na zaśmiecanie naszego TSa, więc zwracam się z prośbą o zbanowanie delikwenta. Gdyby potrzeba było więcej dowodów, dajcie znać, a z pewnością narobię więcej. :)

Pozdro Tosty!

Tananos 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GamerLive napisał:

Chciałem zgłosić kolesia który zabił mnie na sesji swobodnej mimo tego że regulamin tego zakazuje następnie uciekł na tryb pasywny.

Profil tego kolesia https://socialclub.rockstargames.com/member/filip2004lock

Jeśli można to się wtrące,ten gracz został już wyrzucony z ekipy czy poprostu go nie ma w ekipie ? Bo nie widze u niego w profilu żeby był w Tostach.

tumblr_m9jv5lYFib1qesypno1_r1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, GamerLive napisał:

Chciałem zgłosić kolesia który zabił mnie na sesji swobodnej mimo tego że regulamin tego zakazuje następnie uciekł na tryb pasywny.

Profil tego kolesia https://socialclub.rockstargames.com/member/filip2004lock

wczoraj Piotrek go zbanował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie jestem już w ekipie TOST ale podczas przeglądania plików na kompie znalazłem ciekawe zdięcia. W tym czasie byłem w ekipie,gracz kabanosik2005 zabił mnie łącznie chyba około 4 razy ale niestety znalazłem tylko te dwa screeny :)

12121212.png

212121212121.png

Edytowane przez RooTl3s

tumblr_m9jv5lYFib1qesypno1_r1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster
  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum