Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Już wielu graczy wspominało na temat gracza Adrian068-PL. Sam dzisiaj byłem świadkiem jego zachowania kiedy próbował mnie zabić. Inni gracze mówili że co chwile zmienia ekipy bądź też próbował ich zabić.
Myślę że jego czas w tej ekipie dobiegł końca ale to już zależy od ciebie Namo. Ci, którzy też się spotkali z takim zachowaniem tego gracza niech się wypowiadają. Pozdro mordeczki. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce złożyć skargę na gracza keflan, ponieważ bez zgody użytkowników kanału "123" na strefie tymczasowej na kanale dwu osobowym który przeniósł użytkownika "ciastek24602" na kanał "123".
Chce aby owy gracz przenoszący, użytkownika "ciastek24602" czyli "keflan(matrix217)" został ukarany poprzez odebranie mu rangi donator.
Screen z Ts3: http://screenshot.sh/m7V14CwbyXkDS

 

Screenshot 2016-05-28 14-07-23.jpg

Edytowane przez NickusPL
Dodanie SS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NickusPL napisał:

Witam, chce złożyć skargę na gracza keflan, ponieważ bez zgody użytkowników kanału "123" na strefie tymczasowej na kanale dwu osobowym który przeniósł użytkownika "ciastek24602" na kanał "123".
Chce aby owy gracz przenoszący, użytkownika "ciastek24602" czyli "keflan(matrix217)" został ukarany poprzez odebranie mu rangi donator.
Screen z Ts3: http://screenshot.sh/m7V14CwbyXkDS

Screenshot 2016-05-28 14-07-23.jpg

Zgadzam się nikt nie pytał się mnie czy kolegi o zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Szwedziki napisał:

Po Pierwsze mamy 7 swiadków, że ciastek powiedział do keflana następujące słowa : Keflan przerzuć mnie na kanał 123

Lecz to nie oznacza że ma go tam przeniesć, nie sprawdził czy ma zgode na przeniesienie, ON JEST ODPOWIEDZIALNY ZA PRZENOSZENIE ZROUZM TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gaway napisał:

ma takie pozwolenia gdyż jest donatorem i nie masz nic do tego

Ok, to napisze sobie na koszulce VIP. I to mi pozwoli np. Jest dom zamknięty(sąsiad) i wbijasz do niego bez pytania tak? BO CO? BO CI NAPIS VIP POZWALA?

Edytowane przez NickusPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Z tego co wiem to członkowie ekipy toster nie mogą grać na pasywie bo tak jest na regulaminie :) 

Link do osoby która grała na pasywie :D https://socialclub.rockstargames.com/friends/search/aftmostbrute58 

Nie wiem czy można zgłaszać osoby które grają na pasywie ale cóż 

  • Lubię to 1

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo zmienił(a) tytuł na Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster
  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum