Skocz do zawartości
KMBak

pecet Zawieszenie się launchera po ostatniej aktualizacji.

Recommended Posts

Dziś po aktualizacji - niecałe 70 MB launcher się wysypuje... Próbowałem różnych rozwiązań nic nie pomaga...

Nie wiem czy to może mieć związek z najnowszą wersją Windows 10 (Creators Update). Już widziałem w sieci ktoś ma ten sam problem - też bez rozwiązania...

1.png

2.png

1 minutę temu, Maciek napisał:

mozesz odinstalowac odinstalowac najnowsza łatke do win10 i sprawdz czy ruchy

To gruby update (godzina aktualizacji) - nie chce go wyrzucać... Ponadto już wyczyszczone poprzednie wersje systemu. Wczoraj GTA V działało bez problemu... Kurcze...

2 minuty temu, Namo napisał:

Odpal Chrome z jakimś live na Youtube i odpal GTA V pod przeglądarką, mi pomaga.

Hmm, że co? :-)

odpal przeglądarkę, wejdz na yt, odpal pierwszy live z brzegu, kliknij na ikonkę gta v, czekaj aż się uruchomi mając cały czas przeglądarkę na górze

może to i prymitywne ale sprawdź spojność plików gta. często się zdarza że jakiś mały plik się uszkodzi i leży cała gra

Przed chwilą, Maciek napisał:

sprawdź spojność plików gta

To nie to, to ma związek z grafiką, po aptejdzie wchuj ludzi nie może grać w gry na Win 10.

3 minuty temu, Namo napisał:

odpal przeglądarkę, wejdz na yt, odpal pierwszy live z brzegu, kliknij na ikonkę gta v, czekaj aż się uruchomi mając cały czas przeglądarkę na górze

Rozwiązanie dosyć abstrakcyjne. I niestety nie działa.

No niestety. Spróbowałem kilka razy i tyłek zbity... To ewidentnie lanczer coś daje ciała.

Nie da się gry włączyć nawet z pominięciem tej łatki. Totalny fuckup.

Edytowano przez KMBak

Elo, siemandero.

Też miałem błąd z GTAV. Najpierw odpalał się SC potem wywalało. A potem od razu wywalał błąd. Najpierw był to problem z Directx. Pomogło skopiowanie pliku d3d9.dll z System32 do folderu z grą. Pomogło... Do ponownego uruchomienia PC. Potem uruchamiał się Social Club ale wywalał błąd z plikiem kernel32.dll. Potem za każdym razem jak uruchamiałem od razu SC wywalało.

Wkurwiłem się. Poszedł format C:\. I co? Śmiga jak miło. A nawet kilka FPS przybyło. :D

Bez żartów. Wszystkie gry chodzą. Komp zadbany. Wczoraj działało a dziś updajt nie przechodzi. Rock Shit i Ubishit to tacy świetni developerzy...

1 minutę temu, Pietrx napisał:

Poszedł format C:\. I co? Śmiga jak miło.

Też będę robił.

• Lubię to 1

1 minutę temu, Pietrx napisał:

najnowsza wersja ISO z Windows 10 Creatros Update

Wiem, właśnie ściągam.

I właśnie na tym GTA V się wysypuje. na oficjalnym forum właśnie gość założył wątek, że na czystym systemie ma ten sam problem co ja. 

Gość postawił dziś system z najnowszej instalki. Ale sory nawet gdyby to coś miało pomóc to nie jest rozwiązanie.

6 minut temu, Maciek napisał:

bo?

pierdolisz jak potłuczony

6 minut temu, KMBak napisał:

nawet gdyby to coś miało pomóc to nie jest rozwiązanie

Ja za godzinę będę odpalał GTA na nowej instalce, jak mi to naprawi moje problemy (dodatkowo do problemu z uruchamianiem miałem problemy z odświeżaniem grafiki) to dam znać.

przerobiłem to kilka razy i wiem co mówie. niejedno krotnie musialem stawiac na nowo system bo mi się wjebal jakiś update co mi wszystko zjebal

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kogucik123
      Witam poszukuje dobrych wariatów do wspólnej gry w gta online nie wymagany jest poziom, wiek najlepiej skończone 16. Jeżeli chciałbyś ze mną zagrać to dodaj mnie na steam i napisz wiadomość że chcesz ze mną zagrać  
      mój steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198129704920/  wojt3k.!  <===== 
      SC :  https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/kogucik12  kogucik12 <=====
    • Przez zibii75
      Witam serdecznie, piszę w sprawie problemu z grą online w gta5 Xbox One, Po zakupie gry ( nowa, wersja pudełkowa) i instalacji nie mogę wejść w tryb rozgrywki online ( fabuła działa). przy próbie łączenia z online trwa buforowanie a następnie wyskakuje info o tym że próba pobrania plików potrzebnych do gry online  nie powiodła sie, spróbuj później. Info wyskakuje od tygodnia, nadmienie ze NAT mam otwarty i hostowanie w innych grach czy łączenie online jest bez żadnych problemów. Wcześniej syn grał  w gta5 na xbox 360 nie było problemów, obecnie na tej platformie nie można również się połączyć online jednak tu info jest jedynie o przekroczonym czasie połaczenia. Proszę o jakieś sugestie co można zrobić aby ten problem rozwiązać .
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ps
      Grę na xbox 360 właśnie usunąłem,a na xbox one była 2 razy reinstalowana co nic nie dało.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.