Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Brokex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Chciałbym dołączyć do youtubera do ekipy w GTA Online i tutaj jest mój problem . On dodaje tylko czyste konta . Ja mam 1 mld zarobków i 250 mln wydatków czyli jakbym miał 750 mln przy sobie . Nie mam i nie miałem tych pieniędzy . Chodzi mi o to że nigdy nie oszukiwałem i nie możliwe żebym miał więcej niż te 300 mln w GTA zarobione , więc jest 750 mln nie wiadomo skąd . Pisałem do supportu nie chcieli mi napisać konkretnej informacji potwierdzającej że to ich błąd . W GTA grałem przez ponad 1100 h i mam 300 lvl na multiplayer nigdy nie oszukiwałem , bo nie chce sobie psuć gry przez różne programy  i nie chciałbym resetować konta . Osoba do której chce dołączyć twierdzi że są jakieś sposoby na ten problem. Potrzebuje pomocy kogoś kto mógłby mi pomóc . Jeżeli się da to nawet rockstar mógłby mi przeczesać konto na wylot bo nic nie ukrywam ale nie wiem jak . Chciałbym żeby się poprawnie wyświetlało 

Edytowane przez Brokex
Możliwa drobna niejasność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

To nigdy nie będzie się poprawnie wyświetlało.

Ten

5 godzin temu, Brokex napisał:

youtuber

który analizuje statystyki Socialclub celem selekcji graczy którzy nie oszukiwali jest debilem.

Statystyki Socialclub to kabaret, sam R* nie wie ile kasy zarobiłeś legalnie, ile zgliczowałeś, ile masz zmodowane a ile zebrałeś na Money Lobby.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum