Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,cześć,siemanko

Mój nick na social clubie to DiPcIoNaToRx69, mam 130lvl i 16lat. Może być ts3 ale jeżeli ktoś nie chce to nie zmuszam. Posiadam klub motocyklowy wraz z wytwórnią mety i zioła:D. Mogę porobić również napady jak i wioele innych rzeczy jakie feruje nam świat GTA.Gram codziennie i chętnie pomogę nowym graczom jak i nauczę się czegoś od tych bardziej zaawansowanych.Zapraszam do dodawania! :)
Chętnie dołączę do jakiejś zgranej ekipy

20 minut temu, Hubson napisał:

Mam zgraną ekipe ;p 

Odezwij sie na SC: RKG-Hubson

Hubson. Ja tez bym chętnie dołączył. Moge grać każdy dzień oprocz weekendów. glosnakoza. 18 lat

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Namo
      Masz problem ze znalezieniem aktywnych graczy w GTA Online? Twoja lista znajomych pęka w szwach a gdy chcesz z kimś pograć to większość jest offline?
      Dzięki mojemu narzędziu o nazwie TosterBot możesz w łatwy sposób zebrać polskich i aktywnych graczy do wspólnej gry w GTA Online. Jest to skrypt który codziennie analizuje statystyki graczy z Ekipy Toster i wyświetla je w postaci tabeli dostępnej pod tym linkiem. Skrypt sprawdza kiedy gracz ostatnio pojawił się na sesji swobodnej i zdobył punkty RP. Data tej operacji pokazuje się w kolumnie Ostatni ranking obok nicku każdego analizowanego użytkownika. Najbardziej aktywni gracze listowani są na samym dole tabeli, to ich warto mieć w znajomych z pewnością, że nie porzucili oni gry w GTA Online kilka miesięcy temu. Dodając ich do znajomych masz pewność, że Twoje zaproszenia do akcji będą skutkowały znalezieniem kompana do rozgrywki. Algorytm dołączania do sesji częściej paruje ze znajomymi niż z członkami ekipy więc warto mieć aktywnych graczy w znajomych nawet w najaktywniejszej ekipie w Polsce.
      Do komunikacji głosowej polecam Teamspeak Ekipy Toster, tam zawsze znajdzie kogoś do pogrania w GTA Online.
    • Przez Namo
      Ekipa Toster jest na 20 miejscu w rankingi punktów RP.

• Przez Namo
      Trochę się tych podróbek uzbierało :-)

• Przez SKILER

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.