Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Miron_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa Wilcze Stado ogłasza rekrutację!

Ekipa powstała  z myślą o zgranej paczce, która komunikuje się na discord.  Robimy wszystko co oferuje nam GTA V Online. 
Jeżeli nie lubisz grać sam a męczą Cię już misje z "randomowymi" graczami to zapraszamy.

 Wstąp w nasze szeregi i zostań jednym z wilków...  może Ci się spodoba! Staramy się pomagać sobie nawzajem co daje nam satysfakcje i szybki rozwój w grze.

Ok, teraz mniej przyjemne wymagania które trzeba spełnić:

-> wiek 18+ (z pewnymi wyjątkami kiedy ktoś okazuje swoją dojrzałość na tym poziomie).
-> komunikacja Discord

Jeśli spełniasz powyższe wymagania to zapraszam do kontaktu pod postem lub klik poniżej:

 kliknij  -> Miron_PL  

Z poważaniem Zarząd Wilcze Stado

1277947961_Wilkzkorona.png.557119f1e721d00882d1b1afff724136.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Namo zmienił(a) tytuł na Ekipa Wilcze Stado
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam grupy od Mirona..Usuwają  ludzi... Jego przyjaciel  na Discordzie  jestem  powolna w Grze...Pamiętam  słowa  od Sylwka  jesteśmy przyjaciółmi  ....Też  chodziłam  do szkoły specjalnej Miron Wyślij  Sylwkowi  młodemu  ...Jako podstawowa jednostka organizacji systemu oświaty specjalnej, jest instytucją zajmującą się opieką, wychowaniem, kształceniem, rehabilitacją (rewalidacją), resocjalizacją dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych z zaburzonym zachowaniem. Cechami ją wyróżniającymi są...

Grupa usuwa ludzi jesteśmy  powolni w grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kłamie  BaeBak  nie usuwa mnie nie pisze na mnie że  jestem powolna  w Grze RDR...

Dlaczego niektórzy ludzie udają przyjaciół? [11:54] Dlaczego ludzie udają, że są twoimi przyjaciółmi, kiedy tak naprawdę nie dbają o ciebie i potajemnie się z ciebie śmieją? [11:59] czy wiesz dlaczego jesteś na tej stronie? To dlatego, że nie masz teraz nikogo, komu mógłbyś zaufać. nie możesz ufać nawet sobie! przyjaciele, którzy udają, że są twoimi przyjaciółmi, prawdopodobnie po prostu cię wykorzystują, aby na koniec wbić ci nóż w plecy. dziewczyny, które uważały się za moje przyjaciółki, nie wiedziały, że jestem na czacie grupowym, na którym rozmawiały za mną. czujesz, że nikt cię nie rozumie, po prostu chcesz zniknąć. rozumiem. rozmowa z terapeutą może pomóc, ale przez większość czasu terapeuci są tam, aby zebrać pieniądze. więc naprawdę nie ufasz nikomu poza sobą. i mam tylko jedną przyjaciółkę, która naprawdę mnie rozumie, ale ona mieszka tak daleko. więc moja lekcja brzmi: nie ufaj nikomu poza sobą lub dziadkami [12:38] Dlaczego ludzie udają, że są twoimi przyjaciółmi, zachowują się uprzejmie, a potem obgadują cię za twoimi plecami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum