Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Ogarnięcie całego Online


GTR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;>

Swego czasu grałem na Online, ale to było kawał czasu temu na X360, i jeszcze przed aktualizacją z napadami przestałem grać. Teraz po czasie kupiłem GTA V na PC i jest problem, bo jest tyle nowej zawartości że nic nie ogarniam. Pokrótce wytłumaczył mi to znajomy, ale tak chaotycznie że mało zrozumiałem. Nie będę tutaj pytał o auta, bronie czy misję, ale raczej o budynki które można kupić, co one dają, i tak dalej.

1. A więc wiem że są standardowe chałupy, garaże, oraz chałupy połączone z miejscem przygotowania napadów - po czym rozpoznać które to są domy? Czy napad można planować tylko w apartamentowcu, czy w wolno stojącym domu też?

2. W przeglądarce jest strona z posesjami zajętymi za długi czy jakoś tak, i stamtąd załatwiłem sobie miejscówkę na gang motocyklowy. Rozumiem że wszystkie tamtejsze budynki to miejsca dla gangów? Idąc dalej, lepsze wyposażenie miejscówki daje jakieś korzyści prócz ładnego wyglądu? I jak wygląda zarządzanie tymi wytwórniami mety, koki, drukarnią banknotów, itd? Kupuje i to już mi przynosi co jakiś czas zysk, czy muszę wykonywać specjalne zadania? I czy w ogóle opłaca się wydać prawie milion na takie przedsięwzięcie?

3. Teraz trochę o tych kradzionych autach, to bodajże aktualizacja Import/Export - o co w tym chodzi, jak to wygląda, co trzeba kupić żeby uzyskać dostęp do tamtejszych misji?

4. Jachty to tylko domy na wodzie czy coś jeszcze? Co dają?

To chyba wszystko co mi się w tej chwili kojarzy... jak jest jeszcze coś wartego zapamiętania to dajcie znać, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chałupy z napadami to są ekskluzywne mieszkania i najtańsze to Del Perro Heights 20 kosztuje 205k swoją drogą większość uważa że to najlepsze mieszkanie bo nie jest przecenione i ma dobrą lokalizacje, garaż na 10 aut, pod nosem jest ammu nation, sklep i inne. 

2. To gangi motocyklowe z dlc motocykliści, różnią się tylko ceną, lokalizacją i wyglądem ale funkcje pełnią tą samą. Jeśli chodzi o wytwórnie to największy zysk przynosi amfetamina i kokaina, trzeba do nich kupić po 3 ulepszenia i doglądać je co jakiś czas żeby zyskiwać towar. Towar możesz ukraść za darmo albo kupić. Czekasz kilka godzin i potem otrzymujesz zasoby które możesz sprzedać. Jeśli zapełnisz pasek zasobów w wytwórni koksu to możesz go sprzedać za ponad 400k ale będziesz potrzebować co najmniej jeszcze 2 kolegów do tego i albo jedziesz ciężarówką do wybranych punktów, motocyklem, lecisz helką lub płyniesz pontonem. Musisz uważać żeby inni gracze nie rozwalili towaru. Jeśli zabranie zasobów albo wytwórnia będzie pełna to będzie dzwonił do Ciebie typek pokroju lestera z informacją. Mi osobiście bardzo się podoba ten sposób zarobku bo nie musisz wiele robić, kasa którą w to włożyłeś szybko wraca i zaczynasz zarabiać na czysto.

3. Import/Export - potrzebujesz do tego biura prezera securoserv aka ceo, musisz kupić garaż, garaże są w różnych cenach, funkcje pełnią tą samą, różnicą jest lokalizacja. Najpierw ze swojego biura ceo z komputera wybierasz misje na pojazd specjalny i dostajesz info gdzie znajduje się samochód który musisz ukraść. Jak go zdobędziesz dostarczasz go do garażu, tam musisz zapłacić chyba 20k za tuning i sprzedajesz go dostarczając do punktu odbiory. Nie możesz go zniszczyć po drodze. Są 3 klasy samochodów, standardowa, chyba średnia i wysoka. Za sprzedaż auta o wysokiej wartości zarobisz na czysto 80k. Pokaże Ci że 100 ale przecież musisz zapłacić za jego tuning. To też najlepiej robić z kolegami i sprzedawać np 3 auta na raz bo możesz sprzedać co 15min a potem co 30.

4. Jachty to tylko domy na wodzie, jeśli kupisz droższy z zestawem łodzi to od razu masz łodzie których możesz w każdej chwili używać. Są też misje w sesji swobodnej na obrone jachtu za którą dostajesz kase. Coś koło 20/30k chyba. Chodzi o to że stoisz na jachcie i pilnujesz żeby inni gracze się na niego nie wbili. Robisz to będąc prezesem organizacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam start wystarczy ci chata na 2 samochody.

Gangi motocyklowe są o kant dupy rozbić. Lepiej jest robić import/export albo paczki. A już najlepiej wyścigi albo tryby adwersarza, które co dwa tygodnie gwarantują 2xrp oraz 2xgta$.

Jacht to jest głupi bajer który kosztuje około 10mln i jest niczym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum