Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem tyczy sie giełdy a konkretniej o śmieszny błąd w obliczaniu procentów zysków i strat. U nikogo nie zaobserwowałem tego problemu dlatego o tym pisze.
U mnie giełda działa w ten sposób:
Jeżeli inwestuje na giełdzie (np. dajmy na to w jednej z misji u Lestera) to procent zysku jest znikomy a czasem na minusie choć u gościa na youtube czy forum był 80% zysk. Zauważyłem też że jeżeli przejdę te misje raz to po misji i określonym czasie mam  20% zysku z 80 zakładanych. Jeżeli wczytam gre od nowa gdzie jeszcze nie zrobiłem tej misji i znowu ją zrobie procent jest inny (czyli nie 20% a np. 5%) albo nawet minusowy i tak za każdym razem. Ukończyłem misje u Lestera po przejściu głównych misji ale zamiast 2 mld dolarów uzyskałem ledwo 80 mln.
Inny przykład :
W misji pobocznej koleś kradnie jakiemuś dzieciakowi rower. Jeżeli oddam mu go okaże sie że to milioner który daje mi 100 tysięcy w akcjach. Więc tylko czekać aż coś wzrośnie i je sprzedać, prawda ? Nic z tego. Procent zwrotu to -99% czyli giełda każe zapłacić mi za udziały które dostałem za darmo mimo iż w chwili otrzymania powinienem mieć 0% zwrotu...
Możliwe że giełda u mnie liczy tak że zawsze jest ten sam punkt odniesienia czyli jak kupie akcje firmy w której spadek jest -10% to procent zysku od razu będzie u mnie -10% mimo iż powinno mi liczyć od momentu kupienia (czyli powinien być 0%) a nie tak jak bym kupił to dwa miesiące temu...
Błędów ciąg dalszy :
Jeżeli ide spać np. Trevorem i mija 12 godzin czas faktycznie mija - ale nie na giełdzie... wszystko jest takie same po 12 godzinach jakie było przed snem, wykres, procent zwrotu po prostu wszystko.
Wszystko sprawdzałem dokładnie, dzień tygodnia, godzine. Robiłem wszystko tak jak ludzie na filmach jednak u mnie wszystko działa do tyłu. Misje u Lestera już przepadły ale nadal chce jakoś zarobić na pole golfowe jednak jeżeli strzelam do samolotów AirEmu a mam udziały w FlyUS to akcje wzrastają w AirEmu albo stoją w obydwu, zupełnie tak jakby ludzie chcieli ginąć. :D To sie tyczy obydwu giełd zarówno tej która działa tylko w trybie fabularnej (LCN) jak i tej internetowej (Bawsaq)...

Pytanie co mam robić bo u mnie na giełdzie zarobienie jednego dolara to walka jak z Herculesem... zarobki zerowe a jak nie to na minusie a nawet jeśli to nigdy takie jakie powinny być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, ja mam problem innego typu. Kupiłem akcje GoldCoast u wszystkich graczy za całą kasę jaką miałem po czym zarówno kasa jak i akcje zniknęły... Co mogę zrobić w tej sytuacji? 

Od razu dodam, że po wczytaniu wcześniejszego zapisu kasy również nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 1.05.2019 o 18:47, Tychman23 napisał:

Witam, ja mam problem innego typu. Kupiłem akcje GoldCoast u wszystkich graczy za całą kasę jaką miałem po czym zarówno kasa jak i akcje zniknęły... Co mogę zrobić w tej sytuacji? 

Od razu dodam, że po wczytaniu wcześniejszego zapisu kasy również nie ma ?

Cześć i jak rozwiązales ten problem? U mnie jest podobnie, po kupnie akcji nie mam nic, ani pieniędzy ani zakupionych akcji. Na szczęście mogę wczytać zapis gdzie mam znów 28mln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum