Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

potrzebny mi pojazd żeby móc tuningować


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do was z prośbą o pomoc, ponieważ mam problem z GTA.

Gra normalnie się włącza wszystko pięknie ładnie, lecz gdy wjeżdżam np. do garażu gdzie się auta tuninguje brama normalnie się otwiera i mogę jezdzić sobie w środku. Gdy wysiądę z auta wyskakuje mi komunikat że potrzebny mi pojazd żeby móc tuningować. Więc gdy wsiadę jeszcze raz wyskakuje mi komunikat żeby kliknąć przycisk "E" ale, gdy klikam nic się nie dzieje. Tak samo jest np. kiedy wchodzę do sklepu i chcę coś kupić tak samo nic nie mogę zrobić. Gdy kliknę już "E" przestaję działać również "ESC".

Bardzo proszę o pomoc.

Zrzut ekranu (3).png

Zrzut ekranu (4).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na potrzebny mi pojazd żeby móc tuningować
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, Krupek napisał:

Witam zwracam się do was z prośbą o pomoc, ponieważ mam problem z GTA.

Gra normalnie się włącza wszystko pięknie ładnie, lecz gdy wjeżdżam np. do garażu gdzie się auta tuninguje brama normalnie się otwiera i mogę jezdzić sobie w środku. Gdy wysiądę z auta wyskakuje mi komunikat że potrzebny mi pojazd żeby móc tuningować. Więc gdy wsiadę jeszcze raz wyskakuje mi komunikat żeby kliknąć przycisk "E" ale, gdy klikam nic się nie dzieje. Tak samo jest np. kiedy wchodzę do sklepu i chcę coś kupić tak samo nic nie mogę zrobić. Gdy kliknę już "E" przestaję działać również "ESC".

Bardzo proszę o pomoc.

Zrzut ekranu (3).png

Zrzut ekranu (4).png

Zmiana sesji w takich wypadku powinna pomóc. Ta była z bugowana przez cheatera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum