Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rockstargaming


Aro95

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oni mają, oni się kolegują po namowach z tym szuflą czy jak mu tam z tych orlisk. Mieli ekipę rockstargaming swoją to mieli kilkunastu członków. Te orliska to wymarła ekipa, kilka typów na krzyż i dużo członków z ps3 co już nie grają.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo, ty masz 33 lata, a zachowujesz się jak dziecko. Przykładowy temat http://gtaforum.pl/temat/1099-level-up-gta-online/

Nie dość że żerujesz na swojej społeczności nie przekraczającej 15 lat, to oni wysyłają ci pieniądze i loginy do kont. A ty co? Jeszcze pyskujesz. Nazywasz własnych użytkowników gówniakami, twoje odzywkii ograniczają się do tekstów "twoja stara / twój stary". Modujesz konta i zamiast grać normalnie, żyjesz rankingiem w GTA Online ułatwiając sobie drogę modyfikacjami. Nie wiem co masz pod czerepem, ale zapewne siano. Z tobą trzeba grubo. Masz ból dupy o inne fora. Twoi userzy z własnej woli tworzą konta na RockstarGaming i zaczynają swoje gównoburze. Nie dość że kilka dni temu jeden idiota udawał dwie osoby, to później wraca tutaj i płacze że go wywalili. Czy to jest normalne? Czy wy jesteście normalni? A ty namo zachowujesz się jak dziecko. Twoje teksty są na poziomie gimbazy, żeby nie powiedzieć że na zerowym. Jesteś totalnym półmózgiem. Wiem że prawda w oczy kole, a tobie pozostaje szczekanie i zapewne skasowanie tego komentarza, bo kultury i mózgu nie masz za grosz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jonny napisał:

masz 33 lata, a zachowujesz się jak dziecko

W każdym z nas jest dziecko ale w tobie jest twój wujek co wieczór.

7 godzin temu, jonny napisał:

żerujesz na swojej społeczności nie przekraczającej 15 lat

Tak samo robi to Gabe Newell, idąc twoim tokiem myślenia każdy gówniak powinien dostawać gry za darmo po okazaniu legitymacji szkolnej.

7 godzin temu, jonny napisał:

Nazywasz własnych użytkowników gówniakami, twoje odzywkii ograniczają się do tekstów "twoja stara / twój stary".

Własnych? Żaden użytkownik nie jest moją własnością i żaden gówniak nie jest tu mile widziany. To że gówniak zakłada tutaj konto nie znaczy, że jest moim użytkownikiem, dostaje bana dopiero wtedy jak wyjdzie, że jest gówniakiem.

7 godzin temu, jonny napisał:

Modujesz konta i zamiast grać normalnie

Moduję bo mogę, jak szukasz graczy co nie modują to sprawdź na innym forum.

7 godzin temu, jonny napisał:

żyjesz rankingiem w GTA Online ułatwiając sobie

Tak, cieszy mnie 20 miejsce w rankingu światowym RP. To nie przez mody gdyż punkty w pierwszej dwudziestce liczone są w milionach. To nie modowaniu zawdzięczamy taki stan rzeczy a TosterBotowi który sprawdza aktywność graczy Ekipy Toster i banuje wymarłych a zostawia tych aktywnych którzy nabijają licznik RP.

7 godzin temu, jonny napisał:

Nie wiem co masz pod czerepem, ale zapewne siano.

Dzięki temu sianu mam najaktywniejszą ekipę GTA Online w Polsce, największy ekipowy kanał na Youtube a teraz forum odwiedzane przez 2k UU dziennie.

7 godzin temu, jonny napisał:

Masz ból dupy o inne fora. Twoi userzy z własnej woli tworzą konta na RockstarGaming

Na tym waszym forum siedzi ta sama spierdolona banda z gta-five.pl które zmieniło się po jakimś czasie w gta-series.pl, dołączyło do was jeszcze kilku typów z rozjebanego gtasite.net. Dobrze pamiętam to wy w 2013 roku po premierze GTA Online na PS3 mieliście ból dupy, że stary grzyb stworzył ekipę i jest ona popularna i jest wielu chętnych do grania z ich emblematem na koszulce. To wy jeździliście po mnie tekstami bardziej obscenicznymi niż

7 godzin temu, jonny napisał:

"twoja stara / twój stary"

To wy zaczęliście sapać do @ViniPlay przez co skończyła się wasza współpraca z nim. On niedługo będzie miał 100k subów a wy dalej taplacie się w swoim gównie pisząc zmyślone fakty o GTA Online i prawiąc jakie powinno być GTA 6. Nie pomoże wam zmiana nicków jak to zrobili niektórzy, dalej będzie spierdoloną grupką imbecyli adorującymi się w swoim towarzystwie.

7 godzin temu, jonny napisał:

jeden idiota udawał dwie osoby, to później wraca tutaj i płacze że go wywalili

Podlinkuj mi proszę gdzie płakał bo nie mogę znaleźć. 

7 godzin temu, jonny napisał:

Czy to jest normalne? Czy wy jesteście normalni?

Nie, jakbyśmy byli normalni tak jak wy to nie osiągnęlibyśmy takich zasięgów 4 lata po premierze GTA Online. Dalej stoicie w miejscu i papalacie się w gównie. Kilku waszych redaktorów dostało od mnie propozycję pisania tutaj ale jak widać wolą pisać na forach które ledwo kto odwiedza.

7 godzin temu, jonny napisał:

Twoje teksty są na poziomie gimbazy, żeby nie powiedzieć że na zerowym.

Jesteśmy w internecie, czego się spodziewasz? Wpadnij do mnie na grilla to pomówimy o opcjach walutowych na których w zeszłym roku zarobiłem pół bańki.

7 godzin temu, jonny napisał:

Jesteś totalnym półmózgiem.

Gdyby tak było to nie rozkręciłbym tak swojej ekipy w GTA Online, tego forum nikt by nie odwiedzał a moje filmy miałby by po kilkanaście wyświetlań tak jak to jest z waszymi.

7 godzin temu, jonny napisał:

zapewne skasowanie tego komentarza, bo kultury i mózgu nie masz za grosz

Komentarz zostawię sobie. Faktycznie, mało mam do czynienia z kulturą, nie chodzą do muzeów ani do teatru a swojego mózgu też nigdy na żywo nie widziałem więc nie wiem.

  • Lubię to 5

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Własnych? Żaden użytkownik nie jest moją własnością i żaden gówniak nie jest tu mile widziany. To że gówniak zakłada tutaj konto nie znaczy, że jest moim użytkownikiem, dostaje bana dopiero wtedy jak wyjdzie, że jest gówniakiem.

Cytat

Faktycznie, mało mam do czynienia z kulturą, nie chodzą do muzeów ani do teatru a swojego mózgu też nigdy na żywo nie widziałem więc nie wiem.

To widać że mało wiesz o zarządzaniu własnej strony, skoro obchodzi cię tylko jaka to twoja ekipa nie jest najlepsza, wysoko w rankingu i w ogóle hurr durr "oddajcie mi cześć". Prymitywny język i brak kultury przenosisz na użytkowników, którzy się tutaj zarejestrowali. Zero porządku, hulaj dusza. Nie trzeba chodzić do muzeów ani teatru, aby mieć krztynę kultury. Mówimy o wychowaniu, ale co ty możesz wiedzieć, skoro sam się kompromitujesz. Według własnej definicji sam powinieneś się zbanować, czego ci życzę :) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że sam takim gówniakiem jesteś. Ale może być kłopot, skoro tylko cyferki ci w głowie i obgadywanie innych for. W jakim celu? Nie wiem. Żałosne te wasze zagrywki. Wiesz chociaż dlaczego ten temat powstał? Pewnie nie, bo nic cię tutaj nie obchodzi tylko ranking i cyferki w nich - o czym już wspominałem. Chłopcze marmoladziany, życzę ci ogarnięcia, bo widzę że z gimnazjum wyszedłeś - ale gimnazjum z ciebie w ogóle ;)

Edytowane przez jonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jonny napisał:

obchodzi cię tylko jaka to twoja ekipa nie jest najlepsza, wysoko w rankingu

Tak, jaram się tym, że Ekipa Toster ma 20 miejsce w światowym rankingu RP. Jak bym miał szukać na tej liście waszej to pewno zajęło by mi to dwa dni.

49 minut temu, jonny napisał:

hurr durr

Widzę, że kolga z wypoku, czyli przegryw i stulejarz.

49 minut temu, jonny napisał:

się tutaj zarejestrowali. Zero porządku, hulaj dusza.

Dzięki za rady jak prowadzić forum ale nie skorzystam, nie chce skończyć tak jak wasze wcześniejsze fora, aktualne też się rozjebie ... lub nie rozwinie. W obu przypadkach potwierdzi to, że jesteście zjebani i nie potraficie nic osiągnąć.

49 minut temu, jonny napisał:

Nie trzeba chodzić do muzeów ani teatru, aby mieć krztynę kultury. Mówimy o wychowaniu

Poza wychowaniem nie przyswoiłeś podstawowej wiedzy rozumienia ironii, nie winię cię.

49 minut temu, jonny napisał:

powinieneś się zbanować, czego ci życzę

A ja tobie życzę szczęśliwego nowego roku.

49 minut temu, jonny napisał:

obgadywanie innych for

Jesteście kupą gówna i tego nalotu który zebraliście w 2013 roku sapiąc do mnie I Viniego już nie zmyjecie. Jesteście spaleni, my się rozwijamy, powiększamy zasięgi kontentu GTA Online i będziemy z niego wypierdalać gojków którzy kiedyś na nas nastawali. Jak się Viniacze dowiedzą co Vini miał z gimba-five.pl to wam rozniosą to forum, o Tostach nie wspomnę. Jest nas dużo a was tylko kilku gówniaków.

49 minut temu, jonny napisał:

nic cię tutaj nie obchodzi tylko

anal z twoją matką.

49 minut temu, jonny napisał:

widzę że z gimnazjum wyszedłeś - ale gimnazjum z ciebie w ogóle

Jak ja chodziłem do szkoły nie było gimnazjów więc nie bardzo mi z niego wychodzić, 8 lat podstawówki i 4 lata liceum lub 5 lat technikum. Co ty możesz o tym wiedzieć skoro w czasach kiedy twojej matce dałem pierwszy raz do buzi ty na gile z nosa mówiłeś "papu".

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Które to już forum im nie wyszło? Wpierw roznieśli swoim niedojebaniem http://gta-five.pl, jednocześnie srali na http://gtasite.net/ które za ich sprawką zdechło.

Taka ekipa to skarb ? Te same mordy, to samo spierdolenie.

ekipa rockstargaming

Niedługo zaczną nicki zmieniać jak Eucliwood na Ełak bo wstyd być kojarzonym ze spierdoleniem jakie odwalał na gimba-five.pl

  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Namo napisał:

Niedługo zaczną nicki zmieniać jak Eucliwood na Ełak bo wstyd być kojarzonym ze spierdoleniem jakie odwalał na gimba-five.pl

Już zmienili xD

Eucliwood na tym gównianym, niekomentowanym przez nikogo passerby podaje się za Koneko ?

Tak samo ta aliss to alicjaess, która kiedyś była redaktorem na gtasite. Do czasu sama szydziła z tej bandy, ale jak tylko strona podupadała, to zaczęła się kręcić wokół osób z gta-five i tak jest z nimi do teraz. Założyła ekipę na Socialu, chociaż przez 2 lata nie posiadała nawet konta w gta online xD?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum