Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Namo ty cziterze


JoaoTracho

Rekomendowane odpowiedzi

Namo, dorośnij. Masz 33 lata, a zachowujesz się jakbyś miał z 20 lat mniej. Uważasz się za wielkiego guru i chyba tak jest. Zarabiasz na młodych, Bogu ducha winnych ludzi przy okazji czitując jak powalony. Tak się nie zachowują ludzie dorośli.

Co tam, że inni tracą, ważne, że mnie stać na wszystko, głupie dzieciaki - oto twoja filozofia.

Shalom,

Joao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Nowiniak napisał:

Mało ludzi ma ochotę grac 2 tygodnie po 12h zeby zarobić na auto ;-; a tu za 5 euro można mieć w chuj hajsu 

Też się z tym zgadzam. Po co płacić 300 zł za 10 milionów, jak można kupić za 30 zł 100.000.000 ? Ja przez 2 tygoDnie cały czas grałem, aby ztunningować Sultana RS. Ceny w GTA Online są przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoaoTracho napisał:

Uważasz się za wielkiego guru i chyba tak jest.

Zostałem nazwany Cesarzem GTA więc niech tak zostanie.

7 godzin temu, JoaoTracho napisał:

Zarabiasz na młodych, Bogu ducha winnych ludzi przy okazji czitując jak powalony. Tak się nie zachowują ludzie dorośli.

Zachowują się. Jest masa dorosłych którzy sprzedają cyfrowe właściwości w grze nawet nieletnim. Nie jest to żadne przestępstwo, że pomagam za pieniądze uprzyjemnić grę w GTA Online niepełnoletnim graczom.

  • Lubię to 3

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo bynajmniej nie uprawia na live takiej patologii jak ludzie pokroju rafonix. I nie wiem czy wiesz ale przecież robi giveawaye gdzie każdy ma szanse wygrać darmowy wstęp do money lobby (sam raz miałem szczęście). To oglądając rafonixa czy innego patologa dzieci więcej tracą bo potem biorą z nich przykład i na takich patologów jak rafonix wyrastają. Powinieneś się czepiać tych ytberów którzy szkodzą społeczeństwu (patologia szkodzi), a nie namo który jest normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum