Skocz do zawartości
trawka_org

ps3 Powrót lvl do prawdziwego stanu - cziter obniżył - PS3 Online

Recommended Posts

trawka_org    0

Witam

niedawno jakiś cziter się na mnie zdenerwował i obniżył mi lvl do 1, a raczej dużo na minusie... a miałem już 82 :S

Znajdzie się ktoś tak koleżeński i przywrócił by mi lvl ? Lub czy pisanie w tej sprawie do rockstara przyniesie skutek ? (na ich forum pisać będę mógł dopiero za miesiąc więc zostaje jedynie mail).

PS3 online.

Na początku sam się śmiałem ale patrząc ile czasu spędziłem na to, to tylko się człowiek wkurwia zamiast grać... 

Sensual    1

Na x360/ps3 jest masa czitów więc możesz sobie sam wgrać i przywrócić. Bana nie dostaniesz bo x360 i ps3 nie są już wspierane przez rockstara i rockstar już tam nie banuje bo ma wy*ebane :D Ale to dziwne że na ps3 zabierają. Na pc jest inwazja cziterów a na szczęście nikt mi nie zabrał lvl i hajsu, a tu proszę na ps3 zabierają. Możesz też napisać do rockstara

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ferox
      Czy sa one dobe jak na darmowe cheaty? Jaka jest szansa ze dostane bana uzywajac tylko infinity ammo zwiekszony dmg oraz goda i teleportacji w misjach? Jak sa slabe to moze polecicie jakies dobre najlepiej darmowe.