Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem odnośnie odpalania GTAV. Gra jest oryginalna, pudełkowa. Próbując uruchomić przez natywny skrót "Grand Theft Auto V" po 2-3 sekundowym 'wczytywaniu', wyskakuje komunikat "program przestał działać". Grę postanowiłem zreinstalować, lecz chciałem ją pobrać przez instalator od R*, ponieważ szybciej pobiorę i zainstaluje niż z płytek. Przed deinstalacją, spróbowałem jeszcze dodać grę spoza Steam i uruchomić ją z biblioteki i gra się bez problemu uruchomiła. Posiadam zainstalowany Windows 10. Wcześniej nie było żadnych problemów również na tej wersji systemu. Wyczuwam coś problem z launcher'em, nic innego nie przychodzi mi na myśl. Rejestr czyściłem manualnie po deinstalacji, również czyściłem za pomocą programu CCleaner.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mi też się tak czasem dzieje, myślałem, że przez haxy ale kiedy nie miałem ich w folderze z grą było to samo.

Ja sobie radzę tak, GTA V mam w oknie bez obramowania. Odpalam grę, właczam chrome i udpalam jakiś live na youtube, pod przeglądarką GTA V uruchamia się i altabuje się dopiero jak skończą wyć syreny z intro.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inna opcja, a nie tak prowizoryczna?
Gra nawet nie chcę się w ogóle uruchomić, już się crashuje przy wczytywaniu w oknie SC. Problem wydaje się naprawdę skomplikowany, lecz rozwiązanie może wydać się banalne, bo gra tak naprawdę działa, ale nie działa. Tak jak napisałem jak dodam grę spoza Steam to się uruchamia SC i w ogóle jak ma być bez oporu.
 

Wniosek z tego? zepsuty SC? GTAVLauncher? Może rejestr zasyfiony jakimiś nadpisanymi kluczami, etc... Już sam nie wiem...

Edytowane przez TheBeQuiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję pudełkową - co oznacza, że ino mogę dodać grę do biblioteki, jako grę 'spoza Steam' - nie mogę tego wykonać, lecz jest odpowiednik tego za pomocą komendy -verify z poziomu commandline.txt, bądź elementu docelowego w ikonce uruchamiania, bądź za pomocą naprawy z poziomu nośnika instalacyjnego lub Setup Tool'a, który udostępnia R* - nic z tego nie pomaga.

Edytowane przez TheBeQuiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad zainstalowaniem starszej wersji sterownika graficznego, ponieważ bezproblemowo działała, gdy grałem w GTA, a niedawno przed powrotem na ulice LS miałem problemy ze sterownikiem graficznym, z którym się uporałem i w tej chwili posiadam najnowszy dla swojego GPU, a więc może i to by pomogło, w co wątpię, bo wyklucza to przecież bezproblemowe uruchamianie za pomocą Steam'a. :S

Edytowane przez TheBeQuiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem nic związanego w wyszukiwarce Google z problemami pracując na tej wersji sterownika, ale może nad tym siądę dziś wieczorem.

Dodam jeszcze, że Support R* nie ma na to pomysłu, więc to jest coś rzeczywiście ciekawego.

Edytowane przez TheBeQuiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum