Skocz do zawarto┼Ťci

Recommended Posts

smutnychlopiec    0

Siema, jak w temacie poszukuje ogarnietych ludzi do porobienia napadow na pc ­čśŐ

Moj lvl to 68 a szukam ludzi z:

-Team Speak'em albo Discordem (osobiscie wole to drugie) 

-Oczywiscie mikrofon

-lvl 30+ 

-Wiek raczej nie gra roli

Jesli jestes chetny, podbijaj na wiadomosc prywatna ;)

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Norbiol    1

Hej! Je┼Ťli chcesz pograc w fajnym gronie zapraszam do naszej ekipy. Mamy discord. Wszyscy 18+ Dodaj mnie na sc: Norbiol to wy┼Ťle Ci adres discord

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udost─Öpnij ten post

Norbiol    1

Oko┼éo 25 os├│b. Gadamy przez discord. TS to rak xD. Pewnie ┼╝e mo┼╝na z┼é─ůczy─ç :D

Udost─Öpnij ten post

Osoba    1

A my znowu mamy swoj kanal na ts-ie a powiec mi wiekowo ile maja lat ? a i czy chcielibyscie przerzucic sie na ts-a ? czy byscie chcieli abysmy my na discorda :D

Udost─Öpnij ten post

Norbiol    1

Najm┼éodszy ma 19 a najstarszy 30+, s─ů jeszcze dziewczyny ale troche rzadko widywane :/ Fajnie by by┼éo aby┼Ťcie prze┼╝ucili si─Ö na discord. Gramy te┼╝ w inne gry jak ets2 i bf1, bf3. Dodaj mnie na sc Norbiol napisz wiad. to wy┼Ťle ci zapro na discord

Edytowano przez Norbiol

Udost─Öpnij ten post

Utw├│rz konto lub zaloguj si─Ö, aby skomentowa─ç

Musisz by─ç u┼╝ytkownikiem, aby doda─ç komentarz

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez BeneQ
      Witam mam na sprzedaż 6 kont modowanych do gta online więcej informacji na pw Zapraszam 
    • Przez Apfffyk

Siema!
      "Polska Kompania GROM" szuka nowych rekrut├│w!
      Je┼Ťli masz z lekka nier├│wno pod sufitem i lubisz dobr─ů zabaw─Ö jak i zapach mamony w portfelu, to w┼éa┼Ťnie na CIEBIE czekamy!
      Kim jeste┼Ťmy? Grup─ů ┼Ťwir├│w kt├│rzy poza ci─ůg┼éym kr─Öceniem $$$$ ze wszelkiego rodzaju mo┼╝liwych ┼╝r├│de┼é, lubi─ů nad┬áwszystko dobr─ů zabaw─Ö.
      Jest nas obecnie oko┼éo 20, ale chcemy aby ta liczba wzros┼éa dlatego ci─ůgle poszukujemy os├│b kt├│re wpasuj─ů si─Ö w nasz profil i do┼é─ůcz─ů do nas.
      Największy nacisk kładziemy na atmosferę. Poziom nie ma dla nas znaczenia, bo każdemu możemy zaoferować pomoc w nauczeniu się gry i staniu się postrachem wszystkich sesji.
      Nie masz ┼╝adnych budynk├│w takich jak Bunkier, Biuro, etc. ? Nie przejmuj si─Ö. Pomo┼╝emy Ci na nie zarobi─ç!
      Posiadamy w┼éasn─ů grup─Ö na FB dla lepszego kontaktu, w┼éasne emblematy i rangi.
      Co mo┼╝emy wam zaoferowa─ç:
      ÔÇó ┬á ┬á Geniusz zbrodni- 2 osoby kt├│re to ju┼╝ robi┼éy + 2 nowe ( w konkretnej kolejno┼Ťci, poniewa┼╝ na to jest ch─Ötnych od GROMa)
      ÔÇó ┬á ┬áWszelkiego rodzaju napady!
      ÔÇó ┬á ┬áHangary, Bunkry, Wytw├│rnie, Biura (Zar├│wno pomoc w zasobach ka┼╝demu jak i sprzeda┼╝ czy obrona )
      ÔÇó ┬á ┬áZloty/Wy┼Ťcigi
      ÔÇó ┬á ┬áWojny ekip
      Czego oczekujemy:
      ÔÇó ┬á ┬á Ch─Öci do wsp├│lnej gry i komunikacji g┼éosowej
      ÔÇó ┬á ┬áPozytywnego nastawienia z ukierunkowaniem na chory umys┼é
      ÔÇó ┬á ┬áWieku 17+ (oczywi┼Ťcie mog─ů si─Ö zdarzy─ç pojedyncze wyj─ůtki)
      ÔÇó ┬á ┬áOgarni─Öcia i nie zachowywania si─Ö jak boss podw├│rka tylko dlatego, ┼╝e masz "to i to, o i jeszcze tamto!"

Chcemy stworzy─ç sp├│jn─ů grup─Ö dlatego nie szukamy duch├│w. Oczekujemy udzielania si─Ö w grupie na FB jak i w grze poniewa┼╝ jeste┼Ťmy EKIP─ä.
      Wi─Öc je┼Ťli odpowiadaj─ů Ci nasze warunki
      TO CIEBIE SZUKAMY!
      Wszelkie pytania, jak i pro┼Ťby o do┼é─ůczenie kierujcie na Social Club, Xboxie i fb do:
      FB
      Kuba Graczyk
      Xbox i Social Club
      Apfffyk
      BaggyBuzzard64