Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pisałem do supportu Rockstar, ale powiedzieli że laptop nie spełnia wymagań systemowych. Dziwne, bo kolega ma słabszego laptopa i mu dzała. Nie zwracam uwagi na liczbę fps po naprawieniu. Jeżeli nie da się nic zrobić to nie szkodzi, ponieważ planuje upgrade do I7 2620M i EGPU GTX 1050.

System: Windows 7 Ultimate x64 SP1
Procesor: Intel Pentium B960
Grafika: Zintegrowana Intel Graphics HD
Ram: 6GB

launcher.txt: https://pastebin.com/yPKKN4tN

Osoba    1

Powiadasz ze wersja pudełkowa to możesz pobrać moda przez którego możesz zweryfikować pliki sam nie probowalem bo wersje stemowa mam ale jesli ci nie odpala wgl to mozna wszystkiego probowac :D

3 minuty temu, Osoba napisał:

Powiadasz ze wersja pudełkowa to możesz pobrać moda przez którego możesz zweryfikować pliki sam nie probowalem bo wersje stemowa mam ale jesli ci nie odpala wgl to mozna wszystkiego probowac :D

Próbowałem weryfikować (dodanie do skrótu parametru -verify) jednak nic nie dało.

Podejrzewam, że problem może być z kartą graficzną, bo GTA IV przed updatem 1.0.8.0 gra wykrywała tylko 32 MB pamięci karty, przez co nie mogłem zmienić ustawień graficznych i miałem brakujące textury (musiałem robić commandline.txt z poleceniami wyłączającymi wymagania karty). Po spatchowaniu GTA IV wykrywa 512 MB i mogę grać bez żadnych lagów itp.

Osoba    1

Mozesz tez z neta sprobowac pobrac progran kt pobiera ci programy do uruchamiania gier typu microsoft visual c+++ mi on pomogl gdy mialem problem z uruchomieniem far cry priminal lub symulatora mechanika pociagow :)

Jasiek5    2

Minimalne: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza 

Zintegrowana? -NIE!

Pentium? -ŻART?

Nie że coś Ale gta to gra przyszłości  :P

7 godzin temu, Jasiek5 napisał:

Minimalne: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza 

Zintegrowana? -NIE!

Pentium? -ŻART?

Nie że coś Ale gta to gra przyszłości :P

Pisałem, że planuję upgrade.

Dnia 11.05.2017 o 13:21, BartekXD135a napisał:

Planuje upgrade do I7 2620M i EGPU GTX 1050.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł
    • Przez AxAres
      Witam. 
      Mam taki problem że na gta V online (na single nie sprawdzałem) nie widze tabeli np. z wyzwań ze trzeba ukraść jak najwiecej aut itp. oraz nie widze poziomu wanted w prawym górnym rogu. Bawiłem sie rozdzielczością ale nie pomogło i nw co mam na to poradzić.