Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wytwórnia metaamfetaminy zawiesza sie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie odpalam pierwsza misję przygotowawcza po dojechaniu tirem z zasobami pojawia się filmik wprowadzający który chodzi w pętli 

Sprzedałem jedna kupiłem druga ale to nic nie rozwiązało dalej to samo 

Dodam tylko że po włączeniu mapy kręcę się na niej w kółko i gdzieś sobie latam po tym pomieszczeniu 

Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MareckiGWA napisał:

Tak jak w temacie odpalam pierwsza misję przygotowawcza po dojechaniu tirem z zasobami pojawia się filmik wprowadzający który chodzi w pętli 

Sprzedałem jedna kupiłem druga ale to nic nie rozwiązało dalej to samo 

Dodam tylko że po włączeniu mapy kręcę się na niej w kółko i gdzieś sobie latam po tym pomieszczeniu 

Ktoś ma pomysł co z tym zrobić? 

Trafiłeś na zbugowaną sesje przez cheatera. Zmień na inna. Lub wyłącz grę i włącz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2021 o 16:42, youscout napisał:

Trafiłeś na zbugowaną sesje przez cheatera. Zmień na inna. Lub wyłącz grę i włącz

Nie no Panie tak lekko to nie będzie jakbym tego nie robił 40x wcześniej zanim sprzedałem i kupiłem nowa melinę  to bym tego tu nie poruszał ?

Tak czy owak wymienione sposoby nie działają  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam też kogoś kto mi wyjaśni przy okazji czemu  po powiedzmy 5min bo bywa różnie 

Tracę sterownosc  (wciskam w prawo kręcę się jak debil lub cały czas do przodu ide) wiem że problem istnieje bo czytałem o tym na forach jednak wyjaśnienia nie znalazłem ?

No i problem nr 3 

Ciągle wywala mnie z sesji znaczy pokazuje że nie mnie tylko wszyscy na raz odchodzą ?

Jak dołączę do czyjejś gry No to rozwalam ja bo zaraz wszyscy opuszczają tylko jak sam stworze nie mam problemu 

Czytałem że to ma coś wspólnego z NATem jeżeli tak czy jest ktoś kto pomoże mi ogarnąć ten temat? 

Stary jestem nie będę tego krył i się nie znam na tych pierdolach ? a uciążliwe strasznie... 

 

Edytowane przez MareckiGWA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 25.05.2021 o 20:59, MareckiGWA napisał:

Szukam też kogoś kto mi wyjaśni przy okazji czemu  po powiedzmy 5min bo bywa różnie 

Tracę sterownosc  (wciskam w prawo kręcę się jak debil lub cały czas do przodu ide) wiem że problem istnieje bo czytałem o tym na forach jednak wyjaśnienia nie znalazłem ?

No i problem nr 3 

Ciągle wywala mnie z sesji znaczy pokazuje że nie mnie tylko wszyscy na raz odchodzą ?

Jak dołączę do czyjejś gry No to rozwalam ja bo zaraz wszyscy opuszczają tylko jak sam stworze nie mam problemu 

Czytałem że to ma coś wspólnego z NATem jeżeli tak czy jest ktoś kto pomoże mi ogarnąć ten temat? 

Stary jestem nie będę tego krył i się nie znam na tych pierdolach ? a uciążliwe strasznie... 

 

Z Twoim sprzętem wszystko jest dobrze ? na pewno też ma słabą wydajność

To , że wszyscy wychodzą to niestety , ale masz słaby Internet po prostu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum