Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Błąd (kod16) przy instalacji GTA V


Drezek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Przy instalacji GTA V z płytki (mam bardzo słaby internet) pojawił się problem i przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat: "Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji (kod16) Wyjdź z gry i przeinstaluj najnowszą wersję Social Club." Pobrałem najnowszy Launcher, ale problem nadal występuje. Rok temu instalowałem ostatni raz, tak samo z płytek i wszystko było w porządku, musiałem pobrać jedynie dodatkowo 15gb. Jakieś pomysły co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Drezek napisał:

Tak jak napisałem w poście od razu pobrałem najnowszy launcher, ale mimo to nie widzi gry.

To fakt , że nie widzi gry.

Ale trzeba z drugiej strony podejść do tego. 

Robisz se kopię gry i przerzucasz na inny dysk , a tą kasujesz.

Otwierasz launchera wskazujesz by zainstalował grę w wskazanym folderze dysku. 

Proces pobierania można zakończyć po ok 5 do 10% widzisz już pliki tam gdzie instalujesz .

Teraz dokładnie tak samo kopiuj i wklej ten sam plik o takiej samej nazwie. Po skopiowaniu można uruchomić ponownie kompa i otworzyć launchera 

Powinien być widoczny po lewej w zakładce gra. 

Możesz w razie czego dać weryfikacja plików gry też takie coś jest w launcher. 

 

Nowy launcher Do pobrania launcher

 

Jeśli coś nie idzie zobacz to :

 

Usuń zawartość folderów social club(usuń wszystko, co znajduje sie w tych folderach), które znajdziesz w:
C:/Pliki Programów(x86)/rockstar games/social club
C:/Program Files/rockstar games/social club


Następnie usuń plik GTAVLauncher.exe z głównego folderu z grą, a potem pobierz go i zainstaluj.

Tu masz link do pobrania: [LINK] masz już link do pobrania. 


Pamiętaj, żeby pobrać wersje nr2 tj. dla GTA5.


Gdy już ją zainstalujesz, kliknij prawym przyciskiem myszy na plik PlayGTAV.exe(znajdziesz go w głównym folderze z grą) i wybierz opcje uruchom jako administrator. W tym momencie launcher gta5 automatycznie powinien pobrać aktualizacje oraz najnowszy social club. 

Edytowane przez youscout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum