Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowany post

  • Administrator

Dawno temu nasi przodkowie patrząc w gwiazdy, próbowali odgadnąć koleje ludzkich losów. Obserwując zmieniającą się przyrodę i jej cykliczność, postanowili sprawdzić, czy w przypadku ludzi również istnieje jakiś wzór. Tak oto powstała dziedzina zwana Astrologią, która ma tyle samo wielbicieli, co przeciwników. Od pokoleń zderzają się oni ze swoimi poglądami, tocząc zagorzałe dysputy o zasadności i prawdziwości astrologii. Dla tych naiwnych i chcących pójść na łatwiznę, zaznaczamy na wstępie, iż nie jest to pewny sposób na wygraną w gry maszyny za darmo, chociaż można próbować swych sił, a przy okazji zabawić się. Zobaczmy zatem, co takiego może nam dać wiedza astrologiczna?

Wróżbiarstwo czy wiedza psychologiczna?

Każdy z nas zna znaki zodiaku i pewnie niejeden raz zdarzyło się nam przeczytać jakiś horoskop w gazecie czy internecie. Można być sceptycznym, jeśli chodzi o wróżenie i próby przewidywania przyszłości, patrząc jedynie na jeden spośród 12-u znaków, których jest tyle, co miesięcy w kalendarzu. Na całym niemal świecie istnieją osoby, wzory, według których próbuje się ustalić los danego człowieka. Jedni czytają z rąk, inni z kart, jeszcze inni spoglądają właśnie w gwiazdy, choć nauka z tej dziedziny została dokładnie opisana. Jeśli się w nią zagłębić, to można dostrzec, ile zmiennych wchodzi w grę, jak wielką trzeba posiadać wiedzę i intuicję, by interpretować niezwykłe sekwencje i układy gwiazd oraz planet. Większość z nas nie ma pojęcia, jak odczytywać położenie danej planety z uwzględnieniem kąta padania Słońca czy ruchu Księżyca. Z licznych obserwacji i zapisków powstały charakterystyki ludzi, zdarzeń, powtarzających się sytuacji, mocnych i słabych stron, z których uczyniono element wpływający na rozwój osobisty. Z wiedzy astrologicznej korzystał nawet Carl Gustav Jung, kiedy jego pacjentom nie pomagały standardowe narzędzia, których używał w psychologii.

Specyfika wiedzy astrologicznej

Istnieją czynniki, które odstraszają niektóre osoby przed skorzystaniem z tej specyficznej wiedzy na temat ludzi i ich zachowania. Najczęściej chodzi o reinkarnację, czyli poprzednie wcielenia, które według astrologów wpływają na obecne życie. Wielu ludzi jest bardzo sceptyczna pod tym kątem, są jednak umysły bardziej otwarte na ten aspekt oraz pracę nad swoją karmą. Wskazówki zawarte w horoskopie urodzeniowym są właśnie takim drogowskazem. Astrolog dokładnie bierze pod lupę indywidualne ułożenie planet w dniu i godzinie narodzin, a także ich wpływ na los, lekcje życiowe. Poznając takie szczegóły, można lepiej zrozumieć swoje funkcjonowanie w świecie, jak również zmierzyć się z blokadami, które wynikają z naszego wychowania, predyspozycji oraz charakteru. Często właśnie to poznanie jest kluczowym elementem, by ruszyć z miejsca, w którym ktoś obecnie się znajduje. Podpowiedzi z naszej przeszłości pozwalają na szerszy obraz danej sytuacji, aby lepiej zrozumieć to, co się dzieje i daje wskazówki, na co zwrócić uwagę, aby skutecznie pracować nad sobą.

Czy da się przewidzieć przyszłość?

Wiele osób marzy o tym, by znać dokładnie swą przyszłość, wówczas mogłaby uniknąć poważnych błędów czy porażek. Mogło by to być pomocne także w osiąganiu korzyści, w tym majątkowych. Jednak żaden szanujący się astrolog nie będzie bawił się we wróżenie ze szklanej kuli i przewidywanie przyszłości. Na co możemy liczyć na pewno, to informacje a propos naszego potencjału, którego realizacja leży w naszych rękach. Astrolog przybliża nam obraz osoby, jaką możemy się stać, jeśli tylko wyjdziemy z naszych wewnętrznych ograniczeń i schematów. Dodatkowo podpowie on, w jakich momentach danego roku zdarzenia czy też dane potencjały będą nam przychodziły łatwiej niż w innych okresach. To jednak wolna wola każdego z nas, samodzielne podejmowanie decyzji oraz nieustanna praca nad sobą, prowadzą codziennie krok do przodu.

Post sponsorowany.

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum