Skocz do zawartości
Werwi

Szukam chętnych do klubu motocyklowego

Recommended Posts

Cześć jako ze to mój pierwszy post wypada się przywitać :-)

Witam wszystkich forumowiczów.

Szukam chętnych osób do gangu motocyklowego co by się umówić na wspólne granie. Kanał Ts jest. Wiek najlepiej plus 18 co by przecinki nie raziły w uszy.

Przy okazji mile widziane były by 3 osoby do napadów ;-)

Ign Werwii

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez xRony123
      szukam ludzi O G A R N I E T Y C H do wspolnej gry. komunikacja ts3/skype. pisac pw
    • Przez Nixons132
      Witam gram na ps4 i poszukuje ludzi do napadow ogolnie do grania aktywnych w miare czesto kulturalnych i najlepiej z ktora mozna by było rozmawiać. Poszukuje ekipy jesli ktos moglby mnie przyjac bylbym wdzieczny pozdrawiam na .PSN WildMonsterBaby
    • Przez KotelekKiller2005
      jestem młodą osobą i szukam początkujących graczy takich jak ja do gry na GTA V Online.
    • Przez karolkiel
      Szukam graczy z mikro do codziennego wieczornego grania. Typu misje, napady, wyścigi itp.
      PSN karolkiel
    • Przez GibekQQ
      Siemanko,
      na początek chciałbym zapytać czy przyjmiecie do ekipy ziomeczka z zasłużoną PS3. Wybaczcie, że nie wbiłem na tska, ale nie bardzo teraz mogę. Grywam kiedy uda mi sie wyrwać czas w tygodniu, głównie wieczorem, po pracy. Z GTA V jestem zaznajomiony (jakieś 6-7 sesji w fabularke), ale z GTA Online dopiero zaczynam, mam 17 poziom, więc dopiero ucze sie całego systemu itp, ale już wkurwiają mnie trepy z ogólnego. Ogarnięcie jakiegoś napadu na 4 osoby graniczy z cudem. Jutro w okolicach godziny 17, o ile szef czegoś sobie nie wymyśli w korpo, mogę wbić ma kanał. 
      Pozdro