Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

KennyJuniorPl

pecet Dałby ktoś 5 milionów ?

Rekomendowany post

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

 • Podobna zawartość

  • Przez Wielmus
   Po dołączeniu do GTA Online mogę grać i w sumie robić wszystko.., wszystko oprócz napadów... Po próbie włączenia napadu przenosi mnie do pokoju planowania napadu i to tyle, tak w kółko gdy klikam żeby ten napad się włączył, po czym wyskakuje mi błąd zapisu podany w tytule. Porty w routerze odblokowałem i usunąłem folder social club, żeby utworzył się nowy... Nic to nie dało, błąd mi nadal wyskakuje... Ktoś wie jak temu zaradzić?
  • Przez tigert26
   Witam, po wgraniu kilku samochodów i modów na realistykę gry gra zaczęła wywalać do pulpitu bez wyświetlania errorów tylko wyskakuje okno social club z trybem awaryjnym itp.    Nw na czym polega sam problem podam specyfikację komputera:
   Procesor AMD Phenom II X4 965 3.4GHz
   8GB Ram
   GTX 1050Ti.
   Jeszcze dodam wpis z dziennika zdarzeń, niby jest wszytstko opisane, ale ja jestem zielony w tych sprawach i może ktoś pomoże.
   Oto i wpis: 
   Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
   Nazwa modułu powodującego błąd: clr.dll, wersja: 4.7.3131.0, sygnatura czasowa: 0x5b19fc51
   Kod wyjątku: 0xc00000fd
   Przesunięcie błędu: 0x00000000005dffac
   Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x25e8
   Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d41c57db68a279
   Ścieżka aplikacji powodującej błąd: G:\Games\GTA V\GTA5.exe
   Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319\clr.dll
   Identyfikator raportu: af5d4002-c301-4d66-bc64-a42ceb47fab9
   Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
   Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 
  • Przez Kabanos6969
   Czy jak dostane bana to czy to jest ban na ip czy tylko na konto w social club i czy będę mógł później stworzyć nowe konto i na nim grać???

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×