Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem że nigdy nawet nie pobierałem żadnych cheatów, modów, programów czy czegokolwiek co mogłoby jakoś wpłynąć na pliki social club, albo gta,  a więc tak, gta włączało się w trybie, offline, aplikacja rockstar games luncher też, strona social club na przeglądarce w ogóle się nie ładowała, okazało się że to problem z moim internetem, dokładnie szczegółów mi dostawca internetu nie podał, ale coś było że jakby moje ip zostało zablokowane przez rockstara i zmienili mi to ip, teraz wszystko działa, na konto social club również żadnego bana nie dostałem i teraz normalnie mogę sobie grać w gta online, ale jednak za coś ten ban był i boję się nawet odpalić gta żeby znowu nie dostać bana,  jedyne co mi przychodzi do głowy to tworzenie solo sesji przez zamknięcie procesu gta w monitorze zasobów, ale znam osoby które korzystają z tego nawet kilka lat(ja dopiero od jakoś 3 miesięcy) i nigdy nie dostali bana, szukałem też po różnych filmach na yt o tym sposobie i patrzyłem w komentarze i nic o tym że ktoś dostał za to bana, wszystkim to działa, ewentualnie jeszcze się zastanawiałem czy może nie było tak że jakiś cziter mi dał zcheatowane pieniądze w grze, ale nie przypominam sobie takiej sytuacji, nawet jeśli tego nie widziałem to było to maks kilkaset tysięcy, kilka milionów+ raczej bym zauważył gdyby mi tyle przybyło, no i myślałem że ban za takie coś jest raczej na konto, a nie ip. Może mi ktoś powiedzieć za co mógł być ten ban? Dziwi mnie w ogóle to dlaczego skoro zbanowali mnie na ip to nie zbanowali mojego konta social club?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum