Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rozwiązanie chyba: Przed zainstalowaniem tego co podał Namo w pierwszym poscie trzeba USUNĄĆ cały folder Dokumenty>>Rockstar Games>>Social Club 

Folder GTA V ma zostać nie ruszony.

Wtedy dopiero instalujemy Social Cluba i Launchera GTA V od nowa.

Po włączeniu PlayGTA.exe jako administrator powinno dać wam możliwość zalogowania na konto (a nie od razu wlogowywać jak normalnie)

Aktualizacja własnie zaczeła mi sie pobierać :P

Edytowane przez L3GRYS
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Macias napisał:

tak wiem, tylko jesio 1 pytanko... cytat: tak się wtrącę Namo jeżeli komuś nadal nie działa nawet po zainstalowaniu nowego sociala i launchera należy wejść w Moje dokumenty=> RockstarGames=> Socialclub i usunąć ten folder. później zainstalować najnowszą wersje socialclub i zalogować się po czym nastąpi pobieranie dlc.  ja cały social club usunąłem, i to był chyba błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Macias napisał:

dobra in

Przed chwilą, Macias napisał:

i dobrze że to zrobiłeś. później miałeś ściagnąć plik http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe i go zainstalować. później z ikony uruchamiasz gta lugujesz się do socialclub i pobierasz dlc.

tak i tu jest mały problem... - NIE DZIAŁA.. a skoro nie chce działać to znak że trzeba zainstalować gre od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, L3GRYS napisał:

Mam rozwiązanie chyba: Przed zainstalowaniem tego co podał Namo w pierwszym poscie trzeba USUNĄĆ cały folder Dokumenty>>Rockstar Games>>Social Club 

Folder GTA V ma zostać nie ruszony.

Wtedy dopiero instalujemy Social Cluba i Launchera GTA V od nowa.

Po włączeniu PlayGTA.exe jako administrator powinno dać wam możliwość zalogowania na konto a nie od razu wlogowanie.

Aktualizacja własnie zaczeła mi sie pobierać :P

DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKI włąsnie mi się pobiera! dzięki wielkie xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Macias napisał:

Aaa i zapomnialem powiedzieć ze w Social Club macie savey wiec lepiej sie zabezpieczcie jesli wam zależy. Ja mam wywalone wiec moge zagrac od nowa te misje pierwsze...

Już wszystkie nowe pojazdy zakupione :P 

Edytowane przez L3GRYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum