Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem bunkier w Paleto Bay za ~1,150,000 mln. Dzisiaj zarobiłem już 1,2mln i chciałem jendak zmienić połozenie bunkra na bardziej wygodniejsze. Pytanie nasuwa się takie. Na ten moment nie mogę kupić nowego bunkra , chodź myślałem , że sprzedaż starego bunkra uzupełni pozostałą kwotę czyli razem 2mln. Czy kupienie nowego bunkra działa tak samo jak kupienie nowego apartamentu , że dostaję się pięniądze za starą posiadłość . Czy jednak to nie działa i można mieć 2 bunkry w Los Santos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bunkra nie da się usunąć całkowicie. Jedynie co możesz zrobić to kupić kolejny czyli sprzedać poprzedni, o ile wymieniasz na tańszy. Tak samo jak z nieruchomościami. Dodam tylko, nie zmieniaj bunkra, ponieważ tracisz wszystkie badania uzyskane w poprzednim, o ile je robiłeś. Myślę że pomogłem.

Edytowane przez krzysiek20695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się jeszcze dołacze do tematu z takim pytaniem. Jak kupiłem wytwórnie trawy w paletobay a chciałbym mieć ją gdzieś bliżej i kupie jeszcze jedną to będę miał dwie czy one się podmienią czy starce wszystkie zainwestowane pieniądze i efekt będzie taki jak bym otworzył nową ale tamta zniknie? czyli jakieś 2 banki w plecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
16 godzin temu, Szakalusxx8 napisał:

Również chciałbym dołączy podobne pytano ?

A mianowicie chciałbym kupić drugi bunkier, czy będę miał 2 czy tamten będzie nie aktywny?  Czy da się mieć i zarabiać na 2 lub 3 bunkrach? 

Nie będziesz miał dwóch takich samych wytwórni . Możesz mieć tylko jedną z nich i tak samo jeden bunkier itd.  Zresztą sam to sprawdź kup drugi bunkier , czy go kupisz ? będziesz miał komunikat przed zatwierdzeniem ostatecznym. 

Kupując wytwórnię lub bunkier w innej lokalizacji tracisz wszystko co masz łącznie z ulepszeniami , a dostaniesz tylko różnicę wartości ceny pomiędzy nimi.  

Można mieć tylko chyba cztery magazyny paczek nie więcej . 

Jeśli chcesz usunąć wytwórnię lub cokolwiek to się nie da . Można tylko ją wyłączyć  Jeśli dostaniesz bana to wtedy tak Rockstar pozbędzie się ciebie i twego dorobku na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum