Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wyświetla mi sie ten komunikat mimo ze nic nie zostalo zmienione w moim koncie, ale na tym samym kompie bylo konto brata ktore zostalo zbanowane, moze o nie chodzi?

q11.jpg

ten komunikat bedzie do tej pory az ci kasę wyczyszczą w zależności ile razy czitowałeś ją i moga ci zabierac kilka razy.

Wszyscy co są tak otagowani będą mieli cofkę częsci kasy. 

Edytowano przez serenity25

Czy jeżeli dostałem raz taki komunikat, ale teraz się już nie pojawia to mogę skorzystać z money lobby?

edit: 

Cholera dzisiaj wchodze na GTA a tu ten komunikat :/ 

Edytowano przez CZARDIG

Mi z konta sypiącego hajs na money lobby po tym komunikacie zabrali GTA$ 22 MLN, zostało mi jeszcze GTA$ 75 MLN :-) Brawo R*

@Namo co za chuje. Jak już zabierają hajs to niech cały zabiorą a nie ... Coś ten system ich jest trochę spierdolony. Tak samo z każdą falą ban wave banują niewinnych graczy, żeby hajs się zgadzał a haksiorów zostawiają ...

stary ja z force mam 180 mln zmodowanego hajsu i nawet nie tkneli + bylem na money lobby co daje razem 280. I co ? Nawet chuje nie ruszyly tego hajsu. Konto trzyma sie juz miesiac

4 godziny temu, krzysiek20695 napisał:

@Namo co za chuje. Jak już zabierają hajs to niech cały zabiorą a nie ... Coś ten system ich jest trochę spierdolony. Tak samo z każdą falą ban wave banują niewinnych graczy, żeby hajs się zgadzał a haksiorów zostawiają ...

jeżeli zabrali ci 1 x hajs i komunikat dalej masz to przygotuj się na kolejną weryfikacje i dalsze zabieranie kasy. 

4 godziny temu, krzysiek20695 napisał:

stary ja z force mam 180 mln zmodowanego hajsu i nawet nie tkneli + bylem na money lobby co daje razem 280. I co ? Nawet chuje nie ruszyly tego hajsu. Konto trzyma sie juz miesiac

do zmodowanego haju mogą za 2 lub 3 sprawdzeniem się dokopać. 

Pomimo że rónież dostałem bana jestem zadowolony z Rockstar jeżeli będą oni to robić z każdym pojawieniem się auta czy też poprawianiem błędów to cudownie będzie mi się grało od początku

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz